Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Fachowiec z własnymi narzędziami do prac remontowych - PILNE !
Poszukuję fachowca z własnymi narzędziami do prac remontowych.Potrzebna znajomość: tynkowania, szpachlowania oraz malowania ścian.Praca w Warszawie od najbliższego poniedziałku 5 października.
PRACOWNIK DO WYKOŃCZEŃ
Jesteśmy firmą budowlaną świadczącą usługi na terenie Warszawy i okolic. Poszukuję płytkarza do inwestycji zlokalizowanej na Targówku. W zakres zadań wchodzi wykonywanie łazienek na gotowo. Stawka 20-25zł/h. Szukam doświadczonych i znających się na pracy osób. Jeżeli jesteś paprakiem i alkoholikiem, to nie odpowiadaj na ogłoszenie.
Zatrudnię pomocnika/pracownika na budowę
Witam, pilnie zatrudnię pracownika lub pomocnika do pracy na budowie. Stawka zależy od umiejętności. Płatne tygodniówki. Rzetelny i uczciwy pracodawca.
prace porzadkowo-remontowe dorywcze zlecę
Szukam pracownika do prac dorywczych porządkowo-budowlanych na Targówku.Mile widziane umiejetności i doświadczenie ba budowie.Godziny pracy do ustalenia.Proszę o kontakt tel.501273333 w godz.9-12
Brukarz ,Pracownik drogowy
Zatrudnię Brukarza fachowca z doświadczeniem który nie bój się pracy na obwodnicach i dużych robotach . Który potrafi pokierować pomocnikami na budowie .Praca przy remontach nawierzchni drogowych i specjalistycznych pracach betonowych oraz mostowych. Praca stała . Zapraszam do kontaktu w godzinach 8-17 od poniedziałku do soboty telefon do kontaktu 790-790-174
Pracownik - remonty mieszkań Warszawa
Firma świadcząca usługi przy remontach i wykończeniach mieszkań i domów poszukuje pracownika z doświadczeniem.Wymagana umiejętność układania glazury i terakoty, znajomość instalacji elektrycznych, hydraulicznych, szpachlowanie, zabudowy kartonowo - gipsowe.Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i wykonywanych prac.Praca od zaraz.Kontakt telefoniczny - 603 059 973 .
Praca zakwaterowanie
Zatrudnię zbrojarzy, cieśli szalunkowych, murarzy. Praca na terenie Warszawy i okolic. Wynagrodzenie tygodniówki lub co miesiąc. Stawka godzinowa min.17 max 25 . Wszelkie informacje pod nr 691695231.
Więcej ogłoszeń

Konserwator budynku- BUDOWLANIEC 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania22/09/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Poszukujemy pracownika na stanowisko:


KONSERWATOR BUDYNKU- BUDOWLANIEC, ELEKTRYK, HYDRAULIK.


Praca na stałe w dziale technicznym w konserwacji budynków w Warszawie.


Zapraszamy do współpracy.


Dodatkowe informacje pod numerem tel. 603 301 311