Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnimy pracowników do wykończeń powierzchni biurowych i handlowych z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Zatrudnimy pracowników do wykończeń powierzchni biurowych i handlowych
Magnificent - firma z branży remontowo-budowlanej zatrudni monterów GK, monterów sufitów mineralnych/metalowych, malarzy/szpachlarzy - wyłącznie fachowców. Ogłoszenie nie jest jest kierowane do pomocników . Praca z projektem na powierzchniach biurowych. Wynagrodzenie płatne terminowo - uzależnione od posiadanych umiejętności 16-22zł/h. Dla najlepszych oferujemy - prace akordowe, szkolenia Flugger/ ...
Do prac remontowych i ogólnobudowlanych zatrudnimy. z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Do prac remontowych i ogólnobudowlanych zatrudnimy.
Zatrudnimy do prac wykończeniowych i ogólnobudowlanych.Wymagania:• Umiejętność pracy w zespole,• Sumienność, dokładność,• Punktualność,• Doświadczenie mile widziane,Oferujemy:• Atrakcyjne lokalizacje,• Pracę w stabilnej firmie,• Wzrost wynagrodzenia oraz możliwość awansu, wprost proporcjonalne do rosnących kwalifikacji.Miejsce pracy:Warszawa, Piaseczno.
Monter konstrukcji aluminiowych
Miejsce pracy: Warszawa / cała PolskaOpis stanowiska:- wykonywanie prac ślusarskich: cięcie, szlifowanie, wiercenie itp.,- prace związane z montażem konstrukcji aluminiowych (fasady, okna i drzwi, świetliki, balustrady),- wykonywanie prostych prac ogólnobudowlanych,- praca na wysokości powyżej 3m,- przestrzeganie przepisów bhp, p. poż.Wymagania:- nie wymagamy doświadczenia, natomiast oczekujemy z ...
Konserwato urządzeń dźwigowych - praca stacjonarna z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Konserwato urządzeń dźwigowych - praca stacjonarna
Firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie montażu i konserwacji urządzeń dźwigowych zatrudni Kandydatów na stanowisko: KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH Miejsce pracy: Warszawa Twoje zadania: - usuwanie usterek, awarii urządzeń dźwigowych, - przeglądy i konserwacja dźwigów oraz schodów ruchomych, - ocena stanu technicznego. Od Kandydatów oczekujemy: - doświa ...
Zatrudnimy pracowników ogólnobudowlanych z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Zatrudnimy pracowników ogólnobudowlanych
Firma Sineko sp. z o.o., wiodący na rynku polskim wykonawca płyt fundamentowych poszukuje zbrojarzy-betoniarzy do pracy.Oferujemy:Okres próbny - 4 pełne tygodnie:- stawkę w wysokości 18,00 PLN dla pracownika wykwalifikowanego,- rozliczenie cotygodniowe,- dieta delegacyjna (jeżeli dotyczy) w wysokości 30,00 PLN.Umowa o pracę - po 4 tygodniach na czas nieokreślony:- stawkę od 20,00 do 24,00 PLN, - w ...
Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych do pracy na terenie Warszawy
Firma budowlano-wykończeniowa poszukuje pracowników do prac ogólnobudowlanych na terenie Warszawy. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-15. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość podjęcia pracy od zaraz. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.
Szukam pracowników do prac wykończeniowych np. szpachlarz, malarz etc.
Poszukuje pracowników do prac wykończeniowych w mieszkaniach, domach i apartamentach zgodnie z projektami. Najchętniej osoby z doświadczeniem. Osoby zainteresowany proszę o kontakt telefoniczny.
Więcej ogłoszeń

Pracownik ogólnobudowlany 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania18/02/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Firma budowlana z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje pracowników ogólnobudowlanych z doświadczeniem lub chętnych do podjęcia nauki zawodu.

Zakres obowiązków: demontaże suchej zabudowy, montaż ścianek i sufitów g-k, montaż sufitów modułowych, szpachlowanie ścian, malowanie ścian, prace wykończeniowe.

Oferujemy praca na terenie Warszawy oraz konkurencyjne stawki godzinowe uzależnione od kwalifikacji, posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania.

Poszukujemy osób do współpracy na dłuższy okres.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Marcin(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 05-2019