Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnimy pracowników do wykończeń powierzchni biurowych i handlowych z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Zatrudnimy pracowników do wykończeń powierzchni biurowych i handlowych
Magnificent - firma z branży remontowo-budowlanej zatrudni monterów GK, monterów sufitów mineralnych/metalowych, malarzy/szpachlarzy - wyłącznie fachowców. Ogłoszenie nie jest jest kierowane do pomocników . Praca z projektem na powierzchniach biurowych. Wynagrodzenie płatne terminowo - uzależnione od posiadanych umiejętności 16-22zł/h. Dla najlepszych oferujemy - prace akordowe, szkolenia Flugger/ ...
Praca przy konserwacji zieleni , Ищу сотрудников для озеленительных работ
Szukam osoby do pracy przy konserwacji i zakładaniu zieleni.Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.Ищу сотрудников для озеленительных работ. Работа по уходу за растениями и озеленении участков. Возможен покос, прополка, обрезка кустов и деревьев, посадка растений и т.п. Место работы – Варшава. Связаться по электронной почте или телефону.
Do prac remontowych i ogólnobudowlanych zatrudnimy. z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Do prac remontowych i ogólnobudowlanych zatrudnimy.
Zatrudnimy do prac wykończeniowych i ogólnobudowlanych.Wymagania:• Umiejętność pracy w zespole,• Sumienność, dokładność,• Punktualność,• Doświadczenie mile widziane,Oferujemy:• Atrakcyjne lokalizacje,• Pracę w stabilnej firmie,• Wzrost wynagrodzenia oraz możliwość awansu, wprost proporcjonalne do rosnących kwalifikacji.Miejsce pracy:Warszawa, Piaseczno.
450zł za wniesienie materiałów budowlanych
Poszukuje 2 osób do wniesienie materiałów budowlanych (bloczki H+H)waga materiałów: 14kg x 450szt = 6300kgwinda: takpiętro: 3miejsce: centrum WarszawyZaczynamy prace w poniedziałek od 10.00 do zakończenia Wynagrodzenie: 450zł (do ręki) czyli 1zł / sztJeżeli jesteś zainteresowany pracą wyślij email z numerem swojego telefonu oraz imieniem.
pomocnik montera kartongipsu
Potrzebny pomocnik do ścian z kartongipsu.Stawka 18 zł na godzinę (w zależności od umiejętności, odpowiedzialności i zaangażowania)Praca w Warszawie na budynkach przemysłowych.Proszę o kontakt telefoniczny 725-473-843
Fachowca do wykończeń  z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Fachowca do wykończeń
Zatrudnię fachowca do pracy przy wykończeniach wnętrz. Tylko samodzielnych, poważnie podchodzących do pracy. Wymagane umiejętności związane z wykończeniówką. Stawka godzinowa. Zakres prac i stawka do uzgodnienia w zależności od umiejętności. Praca w Warszawie i okolicach. Tel. 507311876 (8:00-22:00)
Pomocnik Konserwatora - bez doświadczenia
Jesteś młodą osobą i chcesz rozwinąć skrzydła w branży związanej z elektryką? Nie wiesz jak zacząć? Jeżeli ukończyłeś szkołę średnią, interesujesz się nowinkami branżowym to My Ci pomożemy! Międzynarodowa firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie montażu i konserwacji urządzeń dźwigowych zatrudni kandydatów na stanowisku: Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych Zape ...
Więcej ogłoszeń

NIEAKTUALNE Pomocnik w firmie remontowej - wnoszenie i przenoszenie towaru. Prosta praca na tydzień 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania18/02/2020
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyDorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowyInne

Potrzebujemy pomocnika przy pracach remontowych w zabytkowej kamienicy na śródmieściu - Powiśle (ul. Górnośląska).

Do zadań osoby będzie należała pomoc przy rozładunku materiałów budowlanych.

Wciąganie/wnoszenie materiałów do lokalu, układanie materiałów w lokalu, pomoc przy pracach związanych z wykonywaniem nowej konstrukcji podłogi.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Potrzebna młoda, sprawna osoba.


Praca od już na około tydzień.

Stawka 20zł/godz.

Płatne po zakończeniu całej pracy (wcześniej zaliczka).Proszę dzwonić - Maciej

Maciej(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 05-2016