Dodaj ogłoszenie

Dam pracę w charakterze elektromontera

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 06/08/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Inne

Dam pracę od zaraz w charakterze elektromontera. Doświadczenie mile widziane. Wynagrodzenie od 16 zł brutto za godzinę ( zależnie od doświadczenia stawka rośnie ). Praca na terenie Warszawy ( Śródmieście, Praga ). Rozliczenia miesięczne lub tygodniowe.

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Śródmieście, 00-001 Warszawa, Polska
Elektryk / Elektromonter / Teletechnik z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Elektryk / Elektromonter / Teletechnik
Praca od zaraz! Na terenie Warszawy!Poszukujemy elektryków/teletechników z doświadczeniemWymagania:- min. roczne doświadczenie na stanowisku - elektryk/elektromonter/teletechnik- niekaralnośćOferujemy:- wysokie wynagrodzenie uzależnione od liczby wypracowanych godzin- atrakcyjna stawka godzinowa, zależna od wiedzy oraz posiadanych umiejętności
Elektromonter instalacji elektrycznych z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Elektromonter instalacji elektrycznych
Obowiązki : Montaż instalacji elektrycznych, Montaż tras kablowych, układanie kabli, podłączenia;montaż urządzeń Wymogy: doświadczenie w pracy na ww. stanowisku Oferujemy : atrakcyjne warunki pracy wynagrodzenie od 14 zł/godzinę lub akkord (do 4500 zł miesiąc) zatrudnienie na umowę o pracę pracę w stabilnej, renomowanej firmie możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifika ...
Zatrudnimy Elektromontera
Firma z wieloletnimi tradycjami na rynku Warszawskim zatrudni pracowników do prac na budowach przy wykonywaniu instalacji elektrycznych. Umożliwiamy zdobycie praktyki, podniesienie kwalifikacji, szkolenia i kursy, atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilną pracę.Inwestycje wykonywane w ostatnich latach: - budynki biurowe wraz z aranżacjami biur, - obiekty szpitalne, - hale, - budynki mieszkalne
Dam pracę ekipie budowlanej lub pracownikom fizycznym
Dam pracę ekipie budowlanej lub pracownikom fizycznym (murarz, pomocnik) Okolice Warszawy - ŁOMIANKI.
Hydraulik, pomocnik brygada
Dam pracę dla hydraulik ,pomocnik lub brygada praca na terenie. Warszawy stawki godz. lub akord tel. 504-045-937
dam pracę !pilnie pracownik budowlany !!!!!!!!praca budowlana
Witam zatrudnię pracowników budowlanych .osoby zainteresowane proszę o kontakt .nie odpowiadam na maile .tylko kontakt telefoniczny 512 306 354
Dam pracę na budowie
Witam,Poszukuję pracowników do prac remontowo - budowlanych. Tel. 509673751
Więcej ogłoszeń