Zatrudnię fachowców
Firma budowlana zatrudni pracowników na stanowisko : # murarz, zbrojarz, cieśla oraz do wykończeń. Nasza firma zajmuję się budową domów jednorodzinnych pod klucz. Praca przez cały, bardzo dobre warunki zatrudnienia. Firma pod Krakowem

ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA - BELGIA

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/09/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Ready Construct

Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Polskim i Belgijskim. Co nas wyróżnia? Posiadanie wyspecjalizowanych hydraulików, doskonałych stolarzy i murarzy. O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą jesteśmy w stanie zaoferować usługi idealnie dopasowane do potrzeb Klientów. Profesjonalnie realizujemy powierzone nam kontrakty. Naszym celem jest zatrudnianie najbardziej efektywnych Pracowników z branży budowlanej. Umiejętności Pracowników oraz bogate doświadczenie
to najważniejsze atuty Ready Construct.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

  • ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA
  • ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

· Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych/przemysłowych

· Przygotowanie inwestycji pod instalację elektryczną

· Wykonywanie pomiarów elektrycznych

· Czytanie rysunku technicznego

Od nas otrzymasz:

· Pracę na długi okres

· Bezpłatne mieszkanie

· Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę

· Atrakcyjne wynagrodzenie od 14.000 zł do 18.000 zł brutto (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

· Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

· Posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka lub pokrewnym

· Potrafisz obsługiwać elektronarzędzia

· Posiadasz ważne uprawnienia SEP (dodatkowy atut)

· Znasz język ang. / niem. / niderlandzki (dodatkowy atut)

· Masz własny środek transportu - samochód (dodatkowy atut)

· Lubisz nowe wyzwania i z chęcią podejmujesz się nowych zadań

Więcej informacji pod numerem telefonu:

godziny pracy biura 8:00-16:00

+48 730 699 100 - Maciej (zatrudnienie)
+48 531 974 255 - Katarzyna (firmy podwykonawcze)

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca@ReadyConstruct.eu