Dekarz dachy płaskie, Firmy podwykonawcze - PRACA W NORWEGII

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania24/11/2021
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Ready Construct
Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

• DEKARZ dachy płaskie
• ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Norwegia

Twoje zadania:

• Montaż różnego typu pokryć dachowych (papa, EPDM, powłoki bitumiczne)
• Wykonywanie izolacji dachowych
• Doświadczenie w pracy z blachą cynkową oraz jej obróbką (mile widziane)
• Zrywanie pokrycia i zastępowanie nowym

Od nas otrzymasz:

• Pracę na długi okres
• Bezpłatne mieszkanie
• Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Norweska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)
• Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)
• Stabilne godziny pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane soboty

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

+48 730 699 100 - Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.eu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ensila Group sp. z o.o. sp.k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Oslo