Spawacz Pruszków

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania15/04/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Firma WaveNet to spółka założona w 1989 roku o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów telekomunikacyjnych zaczynając od projektowania poprzez produkcję, budowę i utrzymanie sieci telekomunikacyjnych.

Obsługujemy projekty dla dużych i uznanych klientów. Są wśród nich m.in.: największe sieci komórkowe, będące czołowymi graczami na rynku telekomunikacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz

Miejsce pracy: Pruszków

Zakres obowiązków:

  • Praca przy spawaniu konstrukcji stalowych
  • Spawanie MIG/MAG metodą 135
  • Spawanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Odpowiedni dobór parametrów spawania
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym

Oczekiwania:

  • Uprawnienia spawalnicze MIG/MAG
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w spawaniu metodą MIG/MAG
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dokładność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Miesięczne wynagrodzenie w kwocie 3100 - 4200 brutto oraz system premiowy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazny system wdrożenia do firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie bądź kontakt pod numerem: 535 947 487

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wavenet Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Wavenet Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie przy ul. Promyka 93. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Pruszków