Pracownik fizyczny (pomocnik montera wentylacji/klimatyzacji) do przyuczenia z Pruszków, zobacz zdjęcie
Pracownik fizyczny (pomocnik montera wentylacji/klimatyzacji) do przyuczenia
Miejsce pracy:- Warszawa i okolice (Siedziba: 05-090 Wypędy, ul. Zdrojowa 2) Wymiar czasu pracy:- pełny etatOpis stanowiska: - pomoc przy montażu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych- chęć nauki zawodu- dyspozycyjność w dni powszednie Wymagana: - pracowitość i chęć rozwoju zawodowego- podstawowa wiedza w zakresie maszyn i urządzeń, - wysoka kultura osobista- doświadczenie na podobny ...
Pomocnik budowlany 17zł/ h Pruszków !!! z Pruszków, zobacz zdjęcie
Pomocnik budowlany 17zł/ h Pruszków !!!
Przyjmę pomocnika budowlanego z doświadczeniem. Stawka 17zł/ h , po 3 miesiącach podwyżka. Kawa, herbata, woda mineralna, dowóz do pracy po stronie zatrudniającego.
Pracownik obsługi naziemnej lotnisko Chopina 3400 - 4200 zł brutto
Zależy Ci na stabilnej pracy w oparciu o umowę o pracę? Posiadasz prawo jazdy kat. B i chcesz zdobywać uprawnienia na sprzęt poruszający się po płycie lotniska?Nie czeka, Aplikuj!oferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę o pracębrak okresu próbnego- umowa na 33 miesiące, następnie na czas nieokreślony!wynagrodzenie na poziomie 3400-4200 bruttopremie kwartalne i miesięcznebony żywieniowe, opieka medy ...
Poszukuję pracownika do lekkiej pracy
Witam,poszukuję pracownika do lekkiej pracy (dozór nad przechowywanymi materiałami) na terenie budowy w Duchnicach k/Pruszkowa. Praca w godz. 7-17 od pon do pt. Wiek do 55 lat
Więcej ogłoszeń

Monter - pracownik budowlany

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/10/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Firma WaveNet Sp.z o.o.dostawca usług w branży telekomunikacyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Monter- Pracownik Budowalny

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie bieżących drobnych naprawy w biurze i na zewnątrz firmy
  • Wykonywanie niewielkich prac remontowych
  • Dbanie o mienie i porządek w firmie
  • Praca jednozmianowa (8-16)
  • Możliwość wyjazdu na delegację

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna
  • Umiejętności manualne
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Skuteczność i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań
  • Mile widziane umiejętności z zakresu podstawowych prac elektrycznych i hydraulicznych
  • Mile widziane prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy, w dynamicznym i kompetentnym zespole , otwartym na zmiany i nowe pomysły
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najlepiej rozwijających się branży
  • Wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy
  • Przyjazny system wdrożenia do firmy
  • Genialny wybór herbat praz wyborną kawę

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wavenet Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.