Dodaj ogłoszenie
Pomocnik Montera  z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
Pomocnik Montera
Firma z branży chłodniczej poszukuje osoby na stanowisko pomocnik montera komór chłodniczych.Oferujemy:Stałą pracę !!Możliwość przyuczenia do samodzielnego stanowiska Wynagrodzenie od 4000 zł brutto + atrakcyjne premie Szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacjeOczekujemy:Prawo jazdy kategorii B (bezwzględnie)Chęci do pracy i naukiZnajomości pracy z narzędziamiOsoby zainteresowane prosimy o kontak ...
Monter oznakowania pionowego i poziomego
Firma Budself zatrudni pracownika do montażu oznakowania pionowego i poziomego dróg.Wymagania:- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- dobra kondycja fizyczna- prawo jazdy kategorii B- umiejętność pracy w zespole- gotowość do pracy w różnych porach dnia, możliwa praca w nocyObowiązki:- wykonywanie robót montażowych i budowlanych- montaż i demontaż tymczasowego oznakowania drogowego i urządz ...
ELEKTROMONTER/ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTROMONTERA
Firma z branży instalacji elektrycznych poszukuje pracowników na stanowisko:Elektromonter/Elektryk/Pomocnik Elektromonterado pracy na budowie w Warszawie. Zakres obowiązków:wykonywanie instalacji elektrycznychmontaż osprzętuukładanie tras kablowychmontaż opraw oświetleniowychOsoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 664248130
Monter fasad wentylowanych z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
Monter fasad wentylowanych
Poszukuję pracowników do elewacji wentylowanych. Praca polega na montażu podkonstrukcji i płyt elewacyjnych np. hpl, płyt włókno cementywych. Obiekty na terenie Warszawy. Więcej informacji pod nr 513967123
docieplenia remonty
zatrudnie pracowników do dociepleń budynków, mile widziane ekipy, praca w Warszawie . płatności co tydzień.
pracownik budowlany
Firma zatrudni na etat budowlańca samodzielnego do robót:g/k,glazura,terakota,szpachl itp.Mile widziane osoby do 45 lat.Tylko z doświadczeniem
Praca przy montażu konstrukcji stalowych, zbrojeniu fundamentów
Praca dla 3 osób przy montażu i demontażu konstrukcji stalowych, wykonywaniu zbrojeń i szalunków pod fundamenty, instalacje elektryczne, pneumatyczne, hydrauliczne. Dobre warunki pracy. Zapewniamy zakwaterowanie, ubrania robocze, dojazd do pracy, narzędzia itdPraca na stałe.Więcej informacjiMichał 605-356-536 PLIgor 889-402-579 UKr
Więcej ogłoszeń

Monter instalacji klimatyzacji i wentylacji

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 19/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Firma PMP Technika Klimatyzacyjna Sp z.o.o z siedzibą w Warszawie, posiadająca wieloletnie doświadczenie i kompleksowe rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji oraz wentylacji, zatrudni osobę na stanowisko:
Monter instalacji wentylacji
Wymagania:
- umiejętności w instalowaniu urządzeń i instalacji wentylacyjnych,
- umiejętność pracy w zespole,
- niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
- prawo jazdy kat. B – mile widziane
- świadectwo kwalifikacji SEP – mile widziane
- zdolność do pracy powyżej 3 metrów.
Zakres obowiązków
- manualne umiejętności warsztatowe i instalacyjne,
- umiejętność obsługi elektronarzędzi,
- znajomość zagadnień związanych z wentylacją oraz klimatyzacją w zakresie instalacji kanałów wentylacyjnych,
- umiejętność czytania projektów,
Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat,
- szkolenia przygotowujące do wykonania obowiązków i podnoszące kwalifikacje,
- niezbędne narzędzia do wykonania powierzonych zadań.

Wszystkich zainteresowanych powyższą ofertą pracy – zapraszamy do przesłania CV drogą mailową.