Dodaj ogłoszenie
Zbrojarz - Finlandia
Spondeo Consulting Asunmaa Sp.j. zajmuje się rekrutacją pracowników dla wiodących firm skandynawskich. Dla naszego klienta, firmy Scandinaval Group Oy, poszukujemy profesjonalnych Zbrojarzy do pracy w Finlandii. Oferujemy pomoc we wszystkich sprawach związanych z przeprowadzką. Miejsce pracy: Helsinki, Finlandia (kolejne projekty mogą być poza Helsinkami, ale cały czas w Finlandii ...
Monter wodomierzy i urządzeń telemetrycznych z Olsztyn, zobacz zdjęcie
Monter wodomierzy i urządzeń telemetrycznych
NetLand Sp. z o.o. jest olsztyńską firmą informatyczną zajmującą się projektami z obszaru Telemetrii, IoT, GIS czy SmartCITY. Więcej informacji o firmie znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.netland.com.pl Poszukujemy osób, których doświadczenie i kwalifikacje pozwolą na samodzielne wykonywanie poniższych zadań monterskich. Oferowana przez nas praca polega na:- Obsłudze urządzeń technic ...
Cieśla szalunkowy - Belgia z Olsztyn, zobacz zdjęcie
Cieśla szalunkowy - Belgia
ITZU Polska Sp. z.o.o. jest polskim oddziałem grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs NV z główną siedzibą w Hasselt w Belgii. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją oraz zatrudnianiem w Belgii pracowników średniego i wyższego szczebla do wielu sektorów, takich jak budownictwo, inżynieria, mechanika, produkcja, logistyka i wielu innych. Zapewniamy stałe zatrudnienie. bezpłatne zakwaterowania służbowe w wysokim ...

SERWISANT WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 15/11/2018
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się utrzymaniem instalacji technicznych budynków o przeznaczeniu handlowo-usługowym i przemysłowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

SERWISANT INSTALACJI WENTYLACYJNO- KLIMATYZACYJNEJ

OBOWIĄZKI:
- konserwacja i montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji na obiektach
wielkopowierzchniowych na terenie całego kraju

WYMAGANIA:
- czynne prawo jazdy kategorii B,
- stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3m,
- doświadczenie w serwisie klimatyzacji i wentylacji lub ogrzewnictwa,
- uprawnienia elektryczne do 1 kV (pożądane),
- uprawnienia branżowe (f-gazy, G2, G3) mile widziane,
- dyspozycyjność (praca związana z częstymi wyjazdami)

PRACODAWCA ZAPEWNIA:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- dodatek za dyżur,
- ekwiwalent za pranie odzieży roboczej,
- odzież roboczą,
- diety za pracę w delegacji,
- płatne nadgodziny,
- samochód służbowy,
- telefon, laptop lub tablet z dostępem do internetu,
- możliwość do przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie.

KANDYDACIE:

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych