Praca w Porcie Gdańsk
Szukam 2-4 osób do pracy w porcie w Gdańsku.Wiercenie dziur w nowym nabrzeżu i wieszanie odbojnic.Stawka 17-20 zł/h na rękę. Przy silnych opadach nie pracujemy.Praca na 3-4 miesiące od maja 2020Mile widziani uczący się do 26 roku ale nie jest to warunek.Praca fizyczna więc jeśli zwolnili Cię z banku i jedyne co robiłeś w życiu to analityka, sprzedaż usług itp. to raczej sobie daruj ;)Jeśli wiercił ...

Monter Elektryk od 20 zł/h do 24 zł/h netto

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania30/03/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Opis stanowiska

· montaż instalacji elektrycznych,

· wykonywanie tras kablowych,

· podłączanie urządzeń (wentylatory, siłowniki, panele sterujące)

Wymagania

· wykształcenie zawodowe / techniczne kierunkowe

· doświadczenie w zawodzie lub na podobnym stanowisku - co najmniej dwa lata

· znajomość czytania dokumentacji technicznej

· obsługa elektronarzędzi

· techniczne umiejętności montażowe

· mile widziane uprawnienia UDT (suwnice, podesty ruchome, SEP)

· sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę

Oferujemy

· zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

· możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego poprzez doskonalenie i rozwój kompetencji technicznych (połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką)

· wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę