Cieśla szalunkowy / Zbrojarz / Murarz / столярні / арматурні роботи

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania21/07/2021
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę
Co oferujemy?
  • umowę o pracę/zlecenie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • zakwaterowanie
  • Wyrabiamy oświadczenia, karty pobytu, zezwolenia na pracę itp.
Czego oczekujemy?
  • dyspozycyjności od zaraz
Benefity:
  • szkolenia dodatkowe / możliwość zdobycia uprawnień
  • transport do pracy
Dodatkowe informacje:
  • nie wymagamy przesłania CV
MILE WIDZIANE BRYGADY ZORGANIZOWANE
Proszę dzwonić w godzinach 8-16. Tel. 531-485-878.
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Gdańsk
Praca na budowie - Tynki, Posadzki
Twoje zadania: - wykonywanie prac budowlanych takich jak: tynki, ocieplenie oraz praca przy posadzkach, - wykonywanie powierzonych prac z dbałością o szczegóły, dbałość o powierzony sprzęt, - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i pojazdach. Od kandydatów oczekujemy: - wiedzy z podstawowych dziedzin budowlanych, - mile widziane doświadczenie w układaniu tynków, ociepleniach lub pos ...
Pracownik budowlany/ wykończenia wnętrz z Gdańsk, zobacz zdjęcie
Pracownik budowlany/ wykończenia wnętrz
Firma Gradel Sp.z o.o. zatrudni osobę do prac związanych z wykończeniem wnętrz.Praca w zamkniętych pomieszczeniach, na terenie Trójmiasta i okolic.Wymagamy:doświdczenie w pracach budowlanych,prawo jazdy kat.B,uczciwośc i zaangażowanie.Oferujemy:pracę od zaraz,pewne i stałe wynagrodzenie,przyjazną atmosferę w pracy,odpowiednie wyposażenie/narzędzia.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:tel. 535 52 ...