Praca na Budowie 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania10/07/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 69-letnią tradycję, a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach rynkowych kraju po okresie transformacji, poszerzając listę ciekawych realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego, infrastruktury, ogólnego i mieszkaniowego.

Obecnie poszukuje do swojego oddziału w Republice Czeskiej pracowników o kwalifikacjach budowlanych (murarz, zbrojarz, cieśla, hydraulik, monter konstrukcji stalowych, elektryk budowlany oraz robotników budowlanych), kierowców kat. C, operatorów dźwigów kołowych, kierowca koparki oraz inne zawody budowlane wyższego szczebla.

Proponujemy:

· Zatrudnienie na umowę o pracę.

ü Umowa w języku polskim z okresem próbnym.

· Praca niedaleko granicy okolice Mlada Boleslav.

· Nie wymagana znajomość języka Częskiego.

· Bezpłatne zakwaterowanie.

· W okresie zimowym posiłki regeneracyjne.

· Wszystkie niedziele wolne, pracujące 2 soboty w miesiącu.

· Bardzo dobre zarobki minimum 6000 zł za miesiąc.

· Opieka przełożonych w okresie pobytu.

Kontakt w sprawie rekrutacji:

o Email.: praca@bpbp.cz


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do celów przyszłych rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).


Piotr(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2020
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Kosmonosy