Asystent Kierownika Budowy

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/01/2021
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Firma IUVI DEVELOPMENT Sp. z o.o. zajmująca się budownictwem jednorodzinnym, poszukuje osoby na stanowisko: Asystent Kierownika Budowy

Opis stanowiska

· Bezpośrednia współpraca z Kierownictwem Budowy.

· Koordynacja obiegu informacji.

· Przygotowanie i nadzór nad przechowywaniem dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania budowy.

· Organizowanie spotkań.

· Zarządzenie korespondencją.

· Nadzorowanie pracowników wykonujących roboty budowlane instalacyjne.

· Składanie i weryfikacja zamówień.

· Realizacja zamówień, nadzorowanie dostaw.

· Kontrola zgodności dostaw z zamówieniami i dokumentami dostaw.

· Prowadzenie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem biura budowy.

· Administracyjne wsparcie kierownictwa budowy w codziennych obowiązkach.

· Rejestrowanie i archiwizowanie poczty i dokumentów.

· Współpraca z firmami podwykonawczymi, dostawczymi i kurierskimi.

· Organizacja i obsługa spotkań służbowych.

· Obsługa i utrzymywanie relacji z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym.

Wymagania:

· Wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne budowlane (Inżynier budowlany lub student zaoczny inżynierii lądowej).

· Doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane.

· Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.

· Prawo jazdy kat. B.

· Znajomość Autocad, Norma.

· Samodzielność , komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

· Dyspozycyjność, rzetelność i uczciwość.

· Dobra organizacja pracy oraz umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów.

· Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia w młodym zespole;

· Dużą samodzielność planowania pracy;

· Niezbędne narzędzia pracy;

· Możliwość rozwoju zawodowego;

iuvi(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 01-2021
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Bielany