Zatrudnimy Fachowców ogólnobudowlanych - Białystok

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania28/03/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Firma budowlana z Białegostoku poszukuje osób z doświadczeniem do pracy na budowie. Szukamy fachowców ogólnobudowlanych z umiejętnościami do: malowania, szpachlowania, murowania, płyt G-K, układanie glazury, wyburzenia itp.

Jeśli jesteś fachowcem wielozadaniowym, masz doświadczenie i szukasz stałej pracy w stabilnej firmie zadzwoń do nas i wynegocjuj stawkę $$.

Zajmujemy się głównie zamówieniami publicznymi. Budujemy i remontujemy Instytucje Państwowe, żłobki, przedszkola, szpitale itp.

ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz legalne zatrudnienie!!!

PRACA W BIAŁYMSTOKU!!

Zapewniamy pracę w stabilnej firmie, terminowość wypłat, badania lekarskie.

Osobom z Ukrainy i Białorusi pomagamy w załatwieniu pozwolenia na pracę i wizę, zapewniamy mieszkanie.

Telefon +48 512 341 288 (viber, Whats App)

Marek(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 02-2017
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
zukowski@remontdom.pl
Monter/pomocnik urządzeń dźwigowych
Zakres obowiązków:Montaż i uruchamianie urządzeń dźwigowych oraz schodów ruchomych zgodnie z instrukcją montażu,Przeprowadzanie remontów urządzeń dźwigowych,Współpraca z klientami firmy, w szczególności z inżynierami i kierownikami budów,Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości pracy,Zapewnienie najwyższej jakości wykonania powierzonych obowiązków.O ...
Zlecę prace malarskie oraz ogólnobudowlane. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny z Białystok, zobacz zdjęcie
Zlecę prace malarskie oraz ogólnobudowlane. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny