Электромеханик Електрик elektromechanik elektryk

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania17/03/2020
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Tребования:

* Опыт в аналогичной позиции

* paзрешения SEP до 1 кВ

* способность читать технические схемы

* приверженность, надежность, доступность, коммуникативность

* независимость и ответственность

* водительские права категории B и опыт вождения транспортных средств.

Обязанности:

* диагностика повреждений и ремонт машин и устройств

* техническое обслуживание и обслуживание машин и устройств

* внедрение производственных машин

Условия работы:

* стабильная работа по договору найма

* хорошая работа с квартирой

* привлекательная система вознаграждения

* групповое страхование

* обучение

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
ZDUŃSKA 19
Praca na stanowisku: Stolarz
STOLARZMiejsce pracy: łódzkie/ Szadek Opis stanowiska- obrabianie drewna,- samodzielne tworzenie produktów takich jak schody, drzwi/- praca na wyspecjalizowanych maszynach. Wymagania- doświadczenie w pracy przy drewnie,- dokładność i precyzja,- umiejętność obsługi maszyn stolarskich,- umiejętność obsługi elektronarzędzi. Oferujemy- umowę o pracę,- jednozmianowy system pracy (od pon do pt),- stałe ...