FREZER / OPERATOR CNC

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania28/12/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Firma BPS SOLUTIONS poszukuje kandydatów na stanowisko FREZER / OPERATOR CNC.

Pracujemy na sterownikach Heidenhain

Oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia na stanowisku frezer/operator CNC
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, mikrometr, średnicówka
  • mile widziane podstawowy obsługi programów graficznych (rysunki 2D, rozszerzenia DWG, DXF, Ai, CDR, PDF do edycji)

Oferujemy:
  • stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • wysokie wynagrodzenie,
  • stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjny system premiowy i motywacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: info@bps.com.pl
lub kontakt telefoniczny: 516 600 101

Prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
04-994 Warszawa ul. Poezji 19
Zatrudnię studenta sezonowo do pomocy w sklepie-serwisie maszyn ogrodowych
Firma Asago zatrudni studenta w sklepie-serwisie maszyn ogrodowych. Praca od już do końca września (możliwe przedłużenie współpracy). Praca pn-pt 9-17Zakres obowiązków:pomoc głównemu mechanikowi wykonywanie prostych czynności serwisowych montaż maszyn do sprzedażytransport maszyn od i do klientautrzymanie porządku na serwisieWymagania:prawo jazdy kat. B poparte doświadczeniem w prowadzeniu autawys ...
Zatrudnię pilarza/arborystę
Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku warszawskim zatrudni pilarza/arborystę (z doświadczeniem) do prac przy zieleni wysokiej. Istnieje możliwość zakwaterowania.Zatrudnienie: umowa o pracę
Mechanik samochodowy do współpracy dorywczo
nawiążę współpracę dorywczo z mechanikiem samochodowym lub osobą znajdującą się na motoryzacji przy wymianie silników napraw bieżących zawieszeń i tak dalej. Posiadam garaż gdzie możliwości z wykonania napraw zainteresowane osoby proszę o kontakt Warszawa Wawer telefon 570 111 528
Pracownik Magazynu
Podstawowe zadania:Przygotowywanie przesyłek zgodnie z otrzymanymi dokumentamiWydawanie i załadunek towaru z magazynuWykonywanie prac porządkowychOczekiwania:Doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuDyspozycyjność i sumiennośćOferujemy:Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnieniaStabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmieMiłą atmosferę w pracy
Centrum ogrodnicze i firma ogrodnicza przyjmie chętnych do pracy z Wawer, zobacz zdjęcie
Centrum ogrodnicze i firma ogrodnicza przyjmie chętnych do pracy
Zatrudnimy na stałe pracowników do:- Centrum Ogrodniczego- Firmy ogrodniczejCentrum Ogrodnicze plener.pl przyjmie pracowników do prac przy:- pielęgnacji, pieleniu i przesadzaniu roślin- obsłudze klientów- pakowaniu i rozpakowywaniu paczek i zamówień- sprzedaży przy kasie- wprowadzaniu danych do baz- prac technicznych- tworzeniu miejsca przyjaznego roślinom i ludziomMile widziane:- znajomość rośl ...
Więcej ogłoszeń