Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sales Consultant - klub fitness Holmes Place Skorosze z Ursus, zobacz zdjęcie
Sales Consultant - klub fitness Holmes Place Skorosze
Holmes Place Health Clubs to 300.000 klubowiczów w ponad 85 lokalizacjach. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców kompleksowego wsparcia zdrowia i fitness. Do naszego Klubu w Centrum Handlowym Skorosze obecnie poszukujemy inspirujące i zmotywowane osoby na stanowisko: Sales Consultant Miejsce pracy: Warszawa CH Skorosze Twoje obowiązki: - Pozyskiwanie klientów - Opieka i wsparcie członk ...
Zatrudnie osobe 24/48
Witam poszukuje osoby do pracy w systemie 24h na 48h, praca lekka. prosze osoby zainteresowane o kontakt na nr 739491878
Niepełnosprawność? Choroba? Dołącz do naszego Projektu i przełącz się na Nową Perspektywę! z Ursus, zobacz zdjęcie
Niepełnosprawność? Choroba? Dołącz do naszego Projektu i przełącz się na Nową Perspektywę!
Serdecznie zapraszamy do nowego Projektu Fundacji "Znajdź Pomoc", mającego na celu aktywizację społeczną i zawodową osób chorych/z niepełnosprawnościami, które nadal są bierne zawodowo i nie pracują. Projekt przewiduje indywidualne doradztwo, szkolenia społeczne i zawodowe oraz płatne staże zawodowe dla każdego Uczestnika! Dołącz do nas!

Pracownik myjni samochodowej (14-18 zł/h)

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 18/03/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Witam,
Zatrudnię do mycia samochodów na umowę zlecenie. Osoba solidna, chętna do pracy. Elastyczne godziny pracy. Wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami ilościowo-jakościowymi (stawka podstawowa + dodatki). Doświadczenie w pracy w myjni mile widziane. Znajomość chemii i technik mycia/prania wnętrz będzie dodatkowym atutem. Praca w Warszawie na Alejach Jerozolimskich w okolicach centrum Skorosze.