Dodaj ogłoszenie
Opiekunka do pani mobilnej
Szukam Pani - opiekunki do mobilnej seniorki. Praca od poniedziałku do piatku, w godzinach 7-15 lub 8-16; Woliczka/k. Rzeszowa; Chodzi o przygotowanieposiłków, pomoc w higienie, utrzymanie porządku; Woliczka.Praca od kwetnia.Proszę o kontakt po godz. 16;00 lub w weekend o każdej porze.500738337
Koordynator do obsługi szkolenia
Firma CRPS poszukuje koordynatora do obsługi szkolenia w dniu 22.03.2019 r. w godzinach 12-15 w Rzeszowie. Do obowiązków należy: czuwanie nad prawidłowym przebiegiem szkolenia, rozdawanie ankiet, wydawanie posiłków.Stawka: 100 zł/ bruttoKontakt przez formularza Gumtree.

Projektant sieci FTTH

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 17/01/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Firma projektowa poszukuje do biura w Rzeszowie projektantów sieci FTTH. Mile widziane osoby z doświadczeniem, ale też absolwenci studiów inżynierskich lub studenci ostatniego roku
Zakres zadań i oczekiwania:
- wykonywanie wizji lokalnych obszaru objętego projektem
- przygotowanie dokumentacji projektowej dla budowy sieci FTTH zgodnie z wymogami prawa budowlanego
- biegła znajomość oprogramowania AutoCAD
Mile widziane:
- znajomość oprogramowania GIS
- czynne prawo jazdy kat. B
- znajomość zagadnień z zakresu budowy sieci światłowodowych w technologii FTTH oraz przepisów prawa budowlanego w telekomunikacji

Prosimy o przesyłanie CV na adres e- mail: praca@rouxcenter.pl

Popularne