OPRAWĘ BRYLANTÓW i KORUNDÓW W BIŻUTERII ZŁOTEJ
Brylantów i korundów oprawę w biżuterii złotej zleci Pracownia z Warszawy. Stała współpraca dla doświadczonego fachowca. Tel.: 506 219 698, e-mail: LB1957@o2.pl
Praca_OD ZARAZ_3/4 etatu_DOZORCA_Pełny etat WOŹNA_w Szkole Muzycznej_Praga Południe z Praga Południe, zobacz zdjęcie
Praca_OD ZARAZ_3/4 etatu_DOZORCA_Pełny etat WOŹNA_w Szkole Muzycznej_Praga Południe
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 w Warszawie poszukuje pracowników!!!Oferujemy zatrudnienie na stanowiskach:WOŹNA - w wymiarze pełnego etatu, praca zmianowa 7-15, 12-20 + dwie soboty w miesiącu, odbierane w tygodniuDOZORCA - w wymiarze 3/4 etatu na zastępstwo, praca zmianowa 7-13, 15-21 + dwie soboty w miesiącu, odbierane w tygodniuZatrudnienie na podstawie umowy o pracę - po 3 miesiąc ...

Administrator Złota Rączka

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/07/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Villa Bristol

Jesteśmy firmą branży nieruchomości z siedzibą w Centrum Warszawy i w Lublinie. W ramach działalności świadczymy usługi związane z najmem własnych nieruchomości, zarówno na długi okres jak i na krótkie terminy. Posiadamy obiekty i nieruchomości w centralnych dzielnicach Warszawy oraz w Lublinie.

Złota Rączka - Administrator - Obsługa Najemców - Prace Remontowe oraz Modernizacyjne

Miejsce pracy: Warszawa oraz czasem Lublin

Główne zadania:

- Przeprowadzanie prac naprawczych, modernizacyjnych i remontowych na terenie naszych nieruchomości

- Bieżące prace konserwatorskie, aby utrzymać obiekty w dobrym stanie technicznym jak i wizualnym

- W zakresie bazy noclegowej dbanie o porządek w pokojach i częściach wspólnych

- Współpraca z serwisami zewnętrznymi

- Wykonywanie innych usług na rzecz naszej firmy, w zależności od potrzeb

- Obsługa zakwaterowań i wykwaterowań

- Dokonywanie zakupów

Wymagania:

- Dyspozycyjność

- Prawo jazdy kat.B

- Doświadczenie w naprawach i czynnościach remontowych

- Umiejętność sprawnej organizacji pracy

- Dobry stan zdrowia

- Znajomość podstaw elektryki i hydrauliki oraz budowa ścian KG itp.

- Możliwość wykonywania pracy również w Lublinie w ciągu kilku dni w tygodniu.

Oferujemy:

- Wynagrodzenie 2500 - 3000 zł na rękę uzależnione od umiejętności i czasu pracy

- możliwy samochód i telefon służbowy

- Zdobycie doświadczenia w zakresie obsługi najmów

- Dobrą atmosferę

- Elastyczny czas pracy

W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA NASZĄ OFERTĄ UPRZEJMIE PROSIMY O PRZESŁANIE DO NAS CV

ODPOWIEMY W MIARĘ MOŻLIWOŚCI JAK NAJSZYBCIEJ.

ZAPRASZAMY