Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Obsługa magla - pracownik pralni
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy w pralni przy obsłudze magla.Obowiązki:- obsługa magla- składanie i pakowanie pościeli i ręcznikówWymagane:- umiejętność pracy w zespole- obowiązkowość- starannośćOferujemy:- szkolenie wprowadzające we wszystkie obowiązki- wynagrodzenie adekwatne do umiejętnościZainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania CV.
Przedstawicieli regionalnych z województwa wielkopolskiego zatrudni kancelaria odszkodowawcza.
Zatrudnimy przedstawicieli regionalnych z Poznania i okolic. Zatrudnienie na cały lub część etatu. Zakres obowiązków: -dojazd do klienta w celu podpisania dokumentów na wcześniej umówione spotkania -dbanie o dobry wizerunek firmy Wymagania: -wykształcenie minimum średnie -komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów -samodzielność i inicjatywa w działaniu -dobra pr ...
kierownik produkcji
Drukarnia offsetowo-cyfrowa, specjalizująca się w druku katalogów i broszur zatrudni osobę na stanowisko kierownika produkcji. Szukamy osoby która:- pracowała jako maszynista offsetowy, lub- pracowała jako kierownik produkcji w drukarni.CV prosimy kierować na adres: rekrutacja@betmor.pl
Malowanie konstrukcji stalowych
Zatrudnię osobę do malowania pistoletem ze zbiornika malarskiego. Powtarzalność, tylko dwa elementy stalowe. Około 40-80 godzin miesięcznie. Umiejętność obsługi wózka widłowego. Wynagrodzenie podstawowe plus premia w zależności od ilości pomalowanych elementów w miesiącu. Miejsce pracy Fiałkowo obok Dopiewa. Wymagam odpowiedzialności i rzetelności.
Praca na inwenturze sklep Dealz King Cross Poznań
Sklep Dealz King Cross poszukuje osób do pracy na umowę zlecenie do liczenia towaru na inwenturze w dniu 29.07.2020r.. Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny.
Przychodnia Weterynaryjna zatrudni Technika Weterynarii
Przychodnia Weterynaryjna w Poznaniu zatrudni technika weterynarii. Praca od poniedziałki od godziny 9.00 do 17.00, od wtorku do piątku 13.00-21.00. Praca przy małych zwierzętach. Wymagana umiejetność organizacji pracy, podzielność uwagi, odporność na stres. Cv prosimy przesyłać na adres: klinika@wet.pl do 7 lipca.
Fryzjer/fryzjerka Poznań centrum z Poznań, zobacz zdjęcie
Fryzjer/fryzjerka Poznań centrum
Poszukuję fryzjera/fryzjerki . Jest to nowy salon o nowoczesnym wnętrzu LOOKFAB Oferuję podstawę +procent . Umowa na pełnym etacie . Elastyczny grafik ..Salon czynny pn-pt 9 30-20 dwie zmiany i sob 9-15 ta Osoby zatrudnione będą również mialy możliwości szkoleń nie tylko u specjalistów z Poznania. Proszę o cv na maila
Więcej ogłoszeń

Asystenci dla osób z niepełnosprawnością  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania18/05/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyDorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Masz w sobie dużo empatii i chcesz pomóc osobom z niepełnosprawnością? Szukasz pracy, która będzie wartościowa dla drugiego człowieka?

W związku z realizacją projektu „Stażysta Plus w administracji publicznej (pakiet 1)” finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) poszukujemy asystentów pracy, których zadaniem będzie wsparcie osób z niepełnosprawnością w związku z realizacją staży zawodowych.

Jeżeli chcesz pracować z osobami z niepełnosprawnością i pomóc im w zwiększeniu swoich szans na rynku pracy, zgłoś się do nas! Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością nie jest wymagane.

Jednocześnie pod Twoją opieką mogą być maksymalnie 3 osoby z niepełnosprawnością. Twoim zadaniem będzie pomoc w przygotowaniu uczestnika projektu do odbycia stażu, monitorowanie jego przebiegu oraz pośredniczenie w kontaktach z opiekunem stażu i koordynatorem projektu.

Dla każdego uczestnika projektu przewidziane jest wsparcie asystenta pracy w następującym wymiarze godzinowym:

  • 6 godzin przed rozpoczęciem stażu

  • 50 godzin miesięcznie w trakcie trwania 3-miesięcznego stażu

  • 4 godziny po zakończeniu stażu

Nabór prowadzimy na terenie Warszawy, Poznania, Gdańska i Bydgoszczy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@znajdzpomoc.pl do dnia 31.05.2020.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Fundację "Znajdź Pomoc" danych osobowych zawartych w załączonym CV oraz w innych dokumentach aplikacyjnych. Administratorem danych oferentów, pozyskanych w odpowiedzi na niniejsze zapytanie ofertowe, w tym danych osobowych, jest Fundacja Znajdź Pomoc z siedzibą w Warszawie przy Al. Rzeczypospolitej 2/U-2.