Technik Serwisu, Serwisant, Opole i opolskie, Bydło Hodowla Bydła

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/09/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

DAV Vogel to firma o blisko 40-letnej tradycji i ugruntowanej pozycji w branży rolniczej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wielu czołowych światowych producentów.

W związku z rozwojem i poszerzeniem naszej oferty dla hodowców bydła poszukujemy osoby do pracy na stanowisku TECHNIK SERWISU urządzeń i maszyn dla hodowców.

W branży hodowlanej jesteśmy oficjalnym i autoryzowanym dystrybutorem firm CalfOTel (domki dla cieląt), Urban (stacje odpajania cieląt), Spinder (wyposażenie budynków inwentarskich), Afimilk (systemy wykrywania rui i zarządzania stadem), Fullwood Packo (hale i roboty udojowe), Kersia (chemia), Heitmann (ręczne zgarniaki obornika).

Ponadto jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wysokiej jakości części i materiałów eksploatacyjnych do maszyn i urządzeń technicznych: Fleetguard (Cummins Filtration), IWIS, Fuchs, Kingspan Water & Energy, ORAPI (Transnet), Load-Lok.

Zadania bieżące

  • Analiza zgłoszonych zleceń serwisowych i ich realizacja
  • Informowanie Klienta o przebiegu wykonania zlecenia, przyczynach awarii oraz wykonanych czynnościach serwisowych
  • Regularne wizyty serwisowe u Klientów
  • Doradztwo w zakresie wymiany i modernizacji urządzeń
  • Dbanie o relacje z Klientami i ich obsługę
  • Rzetelne wyjaśnianie wątpliwości Klienta

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku serwisowym
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych
  • Umiejętność analizy problemów technicznych i ustalania przyczyn awarii
  • Systematyczność w pracy i realizacji zleceń
  • Gotowość do pracy poza wyznaczonymi godzinami oraz dyżurów serwisowych
  • Łatwość i otwartość w nawiązywaniu kontaktu z Klientami

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Płatne dodatkowo nadgodziny i dyżury serwisowe
  • Samochód służbowy - serwisowy
  • Telefon służbowy
  • Laptop z instrukcjami
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zagraniczne u producentów i dostawców urządzeń
  • Możliwość otrzymania jednorazowej dopłaty do przeprowadzki (dla osób spoza województwa opolskiego)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Siedziba firmy mieści się w Opolu. Miejsce pracy to teren województw opolskiego, dolnośląskiego, śląskiego oraz częściowo wielkopolskiego i łódzkiego – ok. 2,5 h od Opola.

Zachęcamy do przesłania swojego CV na adres praca@dav-vogel.pl . W tytule wiadomości proszę wpisać „TECHNIK SERWISU”.

Adres strony www: https://dav-vogel.pl/

Adres firmy: ul. Ozimska 184, 45-310 Opole

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie w e-mailu lub na spodzie CV obowiązkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest DAV Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Opolu przy ul. Ozimskiej 184, 45-310, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000722986, NIP 7542935475, REGON 160188092.”

Jacek(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 09-2020
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
www.dav-vogel.pl