Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży - język holenderski z Lublin, zobacz zdjęcie
Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży - język holenderski
Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: career.homeglobal.com/cp/j/10677/a/3/specjalista-ds-obslugi-klienta-i-sprzedazy-jezyk-holenderski Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich ...

Prowizje za pozyskanie klientów 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/09/2020
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyDorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

OFERTA DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW poniżej 26 roku życia!

Witam wszystkich. Od 4 lat posiadam biuro rachunkowe które można znaleźć na liście certyfikowanych biur rachunkowych na stronie Centrum Informacji Księgowej.

Ukończyłam studia podyplomowe z rachunkowości i podatków na Uniwersytecie Warszawskim oraz kursy na samodzielną i główną księgową w Stowarzyszeniu Księgowych.

Obecnie skupiam się na pozyskiwaniu online nowych klientów z całej Polski. Obsługuję jednoosobowe działalności gospodarcze. Oprócz zwykłej obsługi księgowej, rozliczeń z US i ZUS, oferuję również pomoc w pozyskiwaniu dofinansowań w związku z Covid.

Na czym polega praca którą Ci oferuję?

Praca ta to pomoc w pozyskaniu nowych klientów dla mojego Biura Rachunkowego. Może akurat znasz kogoś kto ma firmę i aktualnie poszukuje księgowej?

Jak wyglądają warunki współpracy? Są bardzo proste!

1. Wysyłasz mi kontakt do klienta który poszukuje aktualnie księgowej

2. Kontaktuję się z klientem którego mi poleciłeś i omawiam z nim warunki współpracy

3. JEŚLI KLIENT PODPISZE UMOWĘ na prowadzenie księgowości Ty dostaniesz prowizję w wysokości 50% WARTOŚCI FAKTUR za pierwsze 3 miesiące. Pieniądze zostaną Ci przelane od razu po płatności od klienta. Co miesiąc podpisujemy umowę zlecenie na podstawie której otrzymasz wynagrodzenie. Jesteś studentem/uczniem do 26 roku życia więc twoje wynagrodzenie netto=brutto.

Przykład:

Klient podpisuje umowę na kwotę 300 zł miesięcznie.

W pierwszym miesiącu zapłacił 300 zł ( po wpłynięciu pieniędzy od klienta, podpisujemy umowę zlecenie i otrzymujesz 150 zł za pozyskanie klienta)

W drugim miesiącu zapłacił 300 zł ( po wpłynięciu pieniędzy od klienta, podpisujemy umowę zlecenie i otrzymujesz 150 zł za pozyskanie klienta)

W trzecim miesiącu zapłacił 300 zł ( po wpłynięciu pieniędzy od klienta, podpisujemy umowę zlecenie i otrzymujesz 150 zł za pozyskanie klienta)

W tym przypadku za pozyskanie jednego klienta otrzymasz 450 zł.

Im więcej klientów pozyskasz tym większą prowizję dostaniesz.

Jeśli masz ochotę na taki rodzaj współpracy zostaw do siebie kontakt. Odezwę się.

Masz jakieś pytania? Daj znać!

Jeśli jesteś zainteresowany takim rodzajem współpracy a nie jesteś uczniem/studentem poniżej 26 roku życia też daj znać.Monika(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 09-2020