Dodaj ogłoszenie

A może pensjonat w Kołobrzegu?

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 11/05/2019
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Witaj,

Poszukuję do prowadzenia pensjonatu jednej lub dwóch osób.

Najchętniej młode małżeństwo tudzież związek partnerski.

Praca polega na prowadzeniu niewielkiego pensjonatu - 8 pokoi.

Jest możliwość zakwaterowania.

Praca przez cały rok, nie tylko w sezonie.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie pokoi dla gości (sprzątanie);
  • pranie, suszenie i maglowanie pościeli;
  • dbanie o porządek w całym obiekcie oraz na terenie posesji;
  • przyjmowanie i wprowadzanie gości;
  • pomoc przy przygotowywaniu i wydawaniu śniadań;
  • systematyczne monitorowanie ilości środków czyszczących, chemii gospodarczej oraz innych akcesoriów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania pensjonatu.
  • drobne naprawy i/lub współpraca z fachowcami w celu bieżącego naprawiania usterek.
  • Systematyczne monitorowanie stanu technicznego pokoi i całego obiektu.

Oczekiwania od kandydata:

  • Zamiłowanie do czystości i porządku;
  • Pracowitość;
  • Systematyczność;
  • Odpowiedzialność;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Samodzielność;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Uczciwość.

Atutem będzie doświadczenie w pracy w hotelach/pensjonatach i gastronomii.

Dużym atutem będzie również znajomość języka niemieckiego.

Mile widziane zainteresowania z dziedziny zdrowego żywienia, ekologii, rozwoju świadomości.

Biegła znajomość języka polskiego jest warunkiem koniecznym.

Co oferujemy:

  • Pracę w uroczym i klimatycznym pensjonacie w Kołobrzegu w dzielnicy Zachodniej;
  • Zakwaterowanie;
  • Współtworzenie ciekawego projektu;
  • Współpracę z ciekawymi ludźmi.

Zachęcam do kontaktu pod nr telefonu 535737337.