Dodaj ogłoszenie

Opiekun Medyczny, Opiekun Seniora Anglia Irlandia Niemcy Norwegia Holandia

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 14/07/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia w Anglii, Irlandii, Niemczech i Norwegii

Wyjedź już dziś, zarób nawet 13 000 zł miesięcznie jako opiekun!

Opiekun Medyczny w domach opieki w Anglii, Irlandii, Niemczech i Norwegii

Opiekun Osób starszych (Live-in) opieka 24h na dobę- Anglia, Niemcy, Irlandia, Austria, Holandia

nie musisz znać holenderskiego, zapewniamy bezpłatny kurs

wynagrodzenie: 5000- 13 000 zł miesięcznie netto (wynagrodzenie zależy od doświadczenia i znajomości języka)

Wymagania:

- zaświadczenie o niekaralności

- znajomość języka danego kraju w stopniu komunikatywnym

- doświadczenie w opiece Live in lub w domach pomocy społecznej

Obowiązki:

- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej lub opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania

- asystentura w codziennych czynnościach życiowych

- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim oraz: angielskim, norweskim lub niemieckim

na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać "Opiekun Medyczny "https://eastgaterecruitment.com/proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Gdańsk