Dodaj ogłoszenie
Windykator terenowy
Rozwijająca się firma, z kilkuletnim doświadczeniem, obsługująca branżę leasingową, poszukuje kandydatów na stanowisko: WINDYKATOR TERENOWY Miejsce pracy: województwa: pomorskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie, dolnośląskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie Wymagania: • min. wiek 30 lat • wykształcenie min. średnie • czynne prawo jazdy kat. B + własny ...
Złota rączka - praca wyjazdowa
Poszukuję tak zwanej złotej rączki: -mile widziane znajomość elektryki i elektrotechniki ewentualnie z zakresu wentylacji, -koniecznie posiadanie prawo jazdy kategorii BPraca wyjazdowa u klienta. wynagrodzenie w wysokości 2500-3200 netto (w zależności od umiejętności)nie wymagam udokumentowanej wiedzy/ praktyki.Proszę o przesyłanie cv na adres: mkpraca3city@gmail.com
Praca fizyczna na magazynie
Praca fizyczna przy przepakowywaniu worków na magazynie w Gdańsku. Praca dorywcza. Więcej informacji pod numerem tel. 882 450 037 lub adresem email: n.bazydlo@royalcement.com
Osoba do prac monterskich
Witam,potrzebuję osoby do prac monterskich z drabiną (trzeba wymienić świetlówki przepalone,- kilkanaście sztuk), przymocować karnisz (potrzebna wiertarka) w sklepie pasmanteryjnymPraca na ok. 2h, Gdańsk - Wrzeszcz, termin - do ustalenia, stawka 100złPozdrawiam
Wyszukiwanie przedsiębiorców zainteresowanych usługami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO)
Kancelaria prawna z siedzibą w woj. mazowieckim nawiąże współpracę z kreatywnymi osobami z obszaru całej Polski, które będą wyszukiwały oraz pozyskiwały na jej rzecz przedsiębiorców lub podmioty publiczne zainteresowane wdrożeniem nowego i zgodnego z RODO modelu ochrony danych osobowych we własnych strukturach. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne. Zainteresowanych zapraszamy do bezpoś ...
Więcej ogłoszeń

Kierowca UBER

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 07/03/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Firma DRYTECK w związku z dalszym rozwojem poszukuje kierowców UBER. Jako partner firmy UBER zapewniamy wszelkie niezbędne materiały i informację do rozpoczęcia pracy na naszych samochodach. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- prawo jazdy od roku
- zaświadczenie o niekaralności
- zaświadczenie z policji o wysokości punktów karnych (należy dodać w ciągu 30 dni od rozpoczęcia jazdy)
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- przewóz osób korzystających z aplikacji UBER
- dbanie o czysty i schludny wygląd pojazdów
- punktualność

Oferujemy:
- wysokie zarobki, nawet do 1500 zł tygodniowo
- rozliczenie tygodniowe
- nowe samochody
- samochód na wyłączność
- premie motywacyjne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr. telefonu: 695 121 810 , 600 299 422lub pod adresem email afrodynamiczna@gmail.com

Praca od zaraz!