Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Lepsza Przyszłość w zasięgu ręki! Zapraszamy do projektu!

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 13/03/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Inne

„Lepsza przyszłość” to projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany przez Fundację „Znajdź Pomoc” (United Way Polska) i firmę Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o.

Celem projektu jest włączenie społeczne 200 osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, zamieszkałych wyłącznie na terenach wiejskich woj. łódzkiego, ze szczególnym uwzględnieniem powiatów: sieradzkiego, zduńskowolskiego, wieluńskiego, poddębickiego, łaskiego, wieruszowskiego, pajęczańskiego, łęczyckiego, bełchatowskiego, pabianickiego.

Grupą docelową projektu są osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, osoby bezrobotne z III profilu pomocy, w tym osoby z niepełnosprawnościami.

Działania w projekcie:

- indywidualna diagnoza społeczno-zawodowa z utworzeniem indywidualnej ścieżki reintegracji,

- wsparcie o charakterze społecznym (wsparcie psychologiczne w zakresie podniesienia kompetencji życiowych i umiejętności społecznych, grupowy trening kompetencji i umiejętności społecznych),

- wsparcie o charakterze zawodowym: warsztaty aktywnego poszukiwania pracy, szkolenia, kursy podnoszące kompetencje i kwalifikacje zawodowe, staże zawodowe, indywidualne pośrednictwo pracy i poradnictwo zawodowe.

Jeśli spełniasz powyższe warunki, zgłoś się do nas!