Raz się żyje Przewodnik po work-life balance Ks. Jarosław Szymon Szymczak, Małgorzata Rybak 

35 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/03/2018
  • Lokalizacja
"Raz się żyje. Przewodnik po work-life balance" to książka dla ludzi rozdartych między zaangażowanie w pracę i życie rodzinne, pracoholików i osób przeżywających wypalenie. Odpowiada na pytania nurtujące szefów i członków zespołów. Polecana szczególnie dla mężów i ojców, żon i matek, mężczyzn i kobiet pracujących zawodowo oraz tych „siedzących w domu”. Napisana przez księdza, zajmującego się na co dzień pomocą małżeństwom w kryzysie, oraz kobietę – pracującą żonę i mamę trójki dzieci, zakorzeniona jest mocno w realiach dnia codziennego.

Tekst obfituje w przykłady z życia i odwołuje się do najgłębszych ludzkich potrzeb. Autorzy dzielą się pomysłami, w jaki sposób łączyć życie rodzinne i zawodowe, by obie dziedziny były miejscem twórczego rozwoju. Wiele miejsca poświęcają osobistemu dojrzewaniu, bagażowi, z którym trzeba się uporać, by osiągnąć emocjonalną wolność oraz budowaniu trwałych, wartościowych relacji z innymi ludźmi.

„Raz się żyje” to książka napisana nie przez teoretyków, lecz praktyków, czyli ludzi, którym trudno jest pogodzić życie zawodowe z osobistym, ale próbują to robić i dzielą się swym doświadczeniem z czytelnikami. Publikacja szczególnie wskazana jest dla osób, które wpadają w pracoholizm i nie potrafią odpoczywać, mają wyrzuty sumienia, że zaniedbują rodzinę, borykają się z realizowaniem swego powołania lub narzekają na problemy z szefami czy podwładnymi. W związku z tym książka może liczyć na szeroki odbiór, ponieważ z tymi samymi wyzwaniami zmagają się dziś ogromne rzesze ludzi.
Grzegorz Górny

Autorom udało się znaleźć punkt, w którym spotyka się psychologia, teoria zarządzania i chrześcijańska duchowość - Abraham Maslow i Jan Paweł II, Stephen Covey i św. Ignacy Loyola. Ma to wymiar całkiem praktyczny. W książce tej chodzi bowiem o to, jak sensownie zarządzać swoją pracą, a cóż może być bardziej praktycznego niż praca? Forma poradnika w amerykańskim stylu uprzystępnia zawarte w nim treści.
Jarosław Dudała, Gość Niedzielny (gosc.pl)


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Mokotów
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Książki o owocach leśnych (zbieractwo leśne) z Mokotów, zobacz zdjęcie
Książki o owocach leśnych (zbieractwo leśne)
5 zł
Książki używane, ale jak nowe. Przydatne przewodniki po leśnych owocach dla zbieraczy. Nie tylko początkujących. Jadalne owoce leśne - Wiesław Grochowski (6 zł) Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne Leśne skarby - Irena Gumowska (5 zł) Wydawnictwo PTTK „Kraj” Atlas grzybów jadalnych i trujących - Henryk Orłoś (Tablice wykonał M. Nehring) Państwowe Wyd. Leśne i Rolnic ...
Poradnik młodych rodziców C. Schuster z Mokotów, zobacz zdjęcie
Poradnik młodych rodziców C. Schuster
15 zł
Poradnik młodych rodziców C. Schuster. Wydawnictwo Świat książki, miękka okładka, 318 stron. Książka używana, ale bez podkreśleń i zapisków. "ogłoszenie widoczne = aktualne" "zobacz inne moje oferty"
Nihon Kendo Kata z Mokotów, zobacz zdjęcie
Nihon Kendo Kata
29 zł
Książka Nihon Kendo Kata aut. Paul Budden, wyd. Diamond Books, 128 str., twarda oprawa.
"Mamo,mamusiu, mamooo - instrukcja obsługi dziecka" E.Kopacz-Gryz z Mokotów, zobacz zdjęcie
"Mamo,mamusiu, mamooo - instrukcja obsługi dziecka" E.Kopacz-Gryz
10 zł
Sprzedam małoużywaną książkę „Mama, mamusiu, mamoo – czyli instrukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat” Ewy Klepackiej-Gryz, wydawca Axel Springer Warszawa 2006r., stron 174. Płatne przy odbiorze w Warszawie Mokotów-Wierzbno. Mogę też wysłać pocztą, ale po dokonaniu najpierw na moje konto wpłaty obejmującej cenę towaru i koszty przesyłki pocztowej. Nie wysyłam przesyłki „za pobraniem”.
Więcej ogłoszeń