Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

DOPING IN BODYBUILDING John BULL

25 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Publikacja ta umożliwia czytelnikom pełną informację i ważny wgląd w zespoloną tematykę o stereoidach anabolicznych.
Zainteresuje ona zarówno początkujących sportowców jak i zaawansowanych atletów poprzez swoje informacje praktyczne, jak i doświadczenia zdobyte już przez amerykańskich i zachodnio-europejskich atletów.
Można portaktować ją jako pomoc orientacyjną, która niewątpliwie od dawna oczekiwana była na polskim rynku wydawniczym. Napisana jest w bardzo prosty i zrozumiały sposób, bez zbędnych naukowych wyrażeń, między innymi o aktualnym sposobie zażywania stereoidów anabolicznych dostępnych na rynku światowym.
Sprzedający:
PACO ATHLETIC SHOP
www.paco.pl
ul. 1-go Maja 12
20-410 Lublin
NIP 712-025-32-04
tel. (0-81) 534-54-00
fax. (0-81) 444-50-50

Sklep czynny:

Pn-Pt 10.00 - 17.00
So 10.00 - 14.00
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Lublin
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Komplet podręczników do ECDL wyd.PWN |siedem modułów NOWE!!! z Lublin, zobacz zdjęcie
Komplet podręczników do ECDL wyd.PWN |siedem modułów NOWE!!!
95 zł
Lokalizacja: NiemceSprzedam podręczniki do kursu komputerowego ECDL. Posiadam zestaw siedmiu modułów:* "ECDL - Podstawy technik informatycznych i komunikacyjnych MODUŁ 1" wyd. PWN Autor: W.Sikorski* "ECDL - Użytkowanie komputerów MODUŁ 2" wyd. PWNAutorzy: H.Nowakowska, Z.Nowakowski* "ECDL - Przetwarzanie tekstów MODUŁ 3" wyd. PWNAutor: M.Kopertowska-Tomczak* "ECDL - Arkusze kalkulacyjnie MODUŁ 4" ...