Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Kasjer w restauracji z orzeczeniem o niepelnosprawności z Targówek, zobacz zdjęcie
Kasjer w restauracji z orzeczeniem o niepelnosprawności
Misją firmy Optimal Synergy Sp. z o.o. jest wspieranie zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami. Jeśli szukasz pracy, która da Ci szansę na rozwój, a także umożliwi podnoszenie zawodowych kompetencji zgłoś się do nas!Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:Kasjer/ka w restauracjiMiejsce pracy: Warszawa, TargówekDo twoich obowiązków należeć będzie:• Obsługa klienta restauracji• Obsługa ...
Zatrudnię Pomoc Kuchenną
Zatrudnię osobę do pomocy w pracy na kuchni, w małej restauracji na Targówku Oferujemy: - elastyczny grafik - prace w młodym zespole - możliwość awansu - 14zł/h Czekamy na Twoje CV!
Pomoc kuchenna do Bistro na Targówku
Poszukujemy pomocy kuchennej do Bistro na Targówku Przemysłowym.Praca 3 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 -16.00 (dni do ustalenia )Stawka godzinowa - 13 -15 zł netto/h ( w zależności od doświadczenia )Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres e - mail: bistroparktargowek@gmail.com

Bistro Vigore poszukuje osób na stanowisko pomoc kuchenna 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/12/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Bistro Vigore u. Łabiszyńska 20, poszukuje pracowników na stanowisko pomoc kuchenna.

Od osób zainteresowanych pracą, oczekujemy chęci i zaangażowania do pracy. Wymagane doświadczenie w pracy na podanym stanowisku, umiejętność przygotowywania podstawowych potraw.

oferujemy, pracę w zgranym i miłym zespole, umowę o pracę, stabilne zatrudnienie.Gwarantujemy kawkę jak i posiłek w trakcie pracy. Stawka godzinowa 15 zł netto.


Proszę o kontakt przez formularz gumtree oraz dołączanie cv.