Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
pomoc kuchni - zmywająca  z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
pomoc kuchni - zmywająca
Zatrudnię pomoc kuchni w godz. 11-21 w systemie co drugi dzień lub do ustalenia . Obowiązki: głównie pomoc w zmywaniu na kuchni, kładzeniu klusków, krojeniu obieraniu dodatkowo z czasem przygotowywanie prostych potraw, deserów itp.Wymagania : książeczka sanitarna, doświadczenie w kuchni , osoba lubiąca czystość, prace kuchenne , SZYBKA, PRACOWITA . Zapraszam na spotkanie w godz 12-19 . Pr ...
Pomoc do kuchni, pełny eteat z Srodmiescie, zobacz zdjęcie
Pomoc do kuchni, pełny eteat
Bistro przy pl. Konstytucji pilnie poszukuje pomocy do kuchni. Stawka początkowa 13 zł /godzina.Obowiązki: pomoc w przygotowywaniu lunchów, wydawanie posiłków, utrzymywanie czystości w miejscu pracy. Praca pon.-piątek, 7.00.-17.30.Mile widziane osoby z doświadczeniem.
Szpital zatrudni pomoc kuchenną
Szpital Specjalistyczny "INFLANCKA" w Warszawie zatrudni panią w dziale żywienia na stanowisku pomoc kuchenna.Wymagane doświadczenie w żywieniu zbiorowym.Zakres obowiązków:- wykonywanie prac pomocniczych i porządkowych na terenie kuchni,- dystrybucja posiłków dla pacjentów.Oferujemy:-umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze + wysługa lat + premia uznaniowa.
Pomoc kuchni na pełny etat 14,00 zł netto/h
Poszukujemy pracownika na pełny etat na stanowisko pomoc kuchni. Praca w centrum Warszawy, proszę o kontakt telefoniczny pod nr: 22 608 23 97 (10.00-15.00). Stawka 14,00 zł netto/h
Pomoc kuchenna - bar Przysmak
Bar Przysmak poszukuje osoby do pomocy w kuchni. Praca 5 dni w tygodniu, weekendy i święta wolne.Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 784996219 lub 22 622 41 88.
Pomoc kuchenna do przedszkola publicznego
Pomoc w prowadzeniu kuchni przedszkolnej, przygotowywanie posiłków dla 100 dzieci. 3/4 etatu, praca w godz. 7-13. Wynagrodzenie: podstawa 1320 Złotych brutto, trzynasta pensja, dofinansowanie do wypoczynku, dodatek świąteczny, świadczenia socjalne, wysługa lat. Samo centrum Warszawy - bardzo dobry dojazd metrem, tramwajem, autobusem.
Pilnie pomoc do kuchni
Pilnie pomoc do kuchni w barze, weekendy wolne. tel. 660127589
Więcej ogłoszeń

Potrzebna pomoc do kuchni w biurowcu

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 18/08/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Poszukuję pomocy do bufetu: zmywak obieranie warzyw i drobne czynności pomocnicze w kuchni ,praca od pon. do piątku w godz.8-16.15