Praca w małej restauracji

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania08/07/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Poszukuję osoby do pracy w małej japońskiej restauracji na rynku. Praca na pełny etat w tygodniu i weekendy.

Obowiązki:

-przygotowywanie i wydawanie dań zgodnie z przepisem,
-dbanie o czystość w miejscu pracy,
-obsługa kasy fiskalnej,
-robienie zamówień na lokal zgodnie z zużytymi produktami
-obsługa klienta

Wymagania:

-dyspozycyjność,elastyczność
-umiejętność szybkiego uczenia się,
-ważne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych
-miła aparycja i usposobienie,
-rzetelność, pracowitość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
-samodzielność,
-mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii, ale nie jest to konieczny wymóg, wszystkiego nauczymy.

Oferujemy:

-umowę dopasowaną indywidualnie,
-wynagrodzenie 13 zł netto/h,
-praca w zgranym zespole,
-elastyczny grafik

Proszę o poważne i przemyślane oferty. Nie szukam osób dorywczo lecz na dłuższą współpracę.
Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres ukiramengyoza@gmail.com lub kontakt osobisty z CV na ul. Grunwaldzka 4 w Rzeszowie, lokal: UKI ramen&gyozabar