Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zatrudnimy osobę do pomocy w kuchni z Krakow, zobacz zdjęcie
Zatrudnimy osobę do pomocy w kuchni
Restauracja "Marchewka z Groszkiem" na Kazimierzu zatrudni osobę do pomocy w kuchni. Do zakresu obowiązków należeć będzie zmywanie naczyń, obieranie warzyw, przygotowywanie surówek i półproduktów do produkcji, dbanie o porządek w części zapleczowej itp.Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy pod nr tel 516095864.
Zatrudnimy pomoc kuchenną
Restauracja Karmnik zatrudni na stałe, w pełnym wymiarze godzin, pomoc kuchenną. Doświadczenie niekonieczne, ważne chęci i zamiłowanie do kuchni.Zgłoszenia pod nr telefonu 504 139 296.
Zatrudnimy osobę na Zmywak
Restauracja na Kazimierz zatrudni osobę do pracy na stanowisko "Zmywak " .Do obowiązków należeć będzie mycie zastawy i naczyń, oraz bieżące utrzymanie porządku na kuchni. Praca w systemie 2/2, stawka za godzinę netto 15zl plus premie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 603 978 000.
Restauracja ZALEWAJKA zatrudni POMOC KUCHENNĄ / ZMYWAJĄCĄ z Krakow, zobacz zdjęcie
Restauracja ZALEWAJKA zatrudni POMOC KUCHENNĄ / ZMYWAJĄCĄ
Restauracja ZALEWAJKA na krakowskim Kazimierzu zatrudni osobę na stanowisku: POMOC KUCHENNA/ZMYWAJĄCA. Praca w systemie 2/2. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy: utrzymywanie porządku na kuchni, zmywanie naczyń, pomoc kucharzom przy produkcji dań (obieranie, krojenie, mycie itp.)Oczekujemy: zaangażowania, dobrej organizacji pracy, sumienności i chęci nauki, mile widziane osoby z doświadcz ...
DOBRZE PŁATNA DORYWCZA PRACA WAKACYJNA  z Krakow, zobacz zdjęcie
DOBRZE PŁATNA DORYWCZA PRACA WAKACYJNA
Pracuj, baw się dobrze i zarabiaj pieniądze z nami oraz zdobądź cenne doświadczenie 
w dniach 18 - 26.07.2019. oraz 04 - 14.08.2019. przy obsłudze Letniego Obozu Karate Kyokushin 2019, Catch the Flava 2019 i Fair Play Dance Camp 2019 :NAJWIĘKSZYCH I NAJLEPSZYCH WARSZTATÓW TANECZNYCH w EUROPIE...!Zobaczysz na żywo a może nawet poznasz... !NAJLEPSZYCH CHOREOGRAFÓW, TANCERZY I TANCERKI ŚWIATA...!SENS ...
restauracja w Krakowie zatrudni pomoc do kuchni
restauracja w Krakowie zatrudni pomoc do kuchni
restauracja zatrudni pomoc kuchenna zmywajaca
Restauracja pieprz i wanilia zatrudni pomoc kuchenna-zmywajaca krakow golaska 1kontakt pod tel 694443740
Więcej ogłoszeń

Restauracja "Pod Smoczą Jamą" zatrudni pomoc kuchni

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 07/06/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Restauracja "Pod Smoczą Jamą" zatrudni pomoc kuchni. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres smocza@jama.krakow.pl lub zapraszamy osobiście na ul. Podzamcze 24 w godzinach 11:00 - 18:00.