Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
SPRZĄTANIE 15 zł./h, ROD BAJKI, Legnicka, Obrońców poczty gdańskiej
Szukam Pań do sprzątania: DOMÓW,MIESZKAŃ Za 1 godzinę place 15 zł. - ROD BAJKI - 2 razy w tygodniu 3 godziny między 8.00-16.00,- LEGNICKA - 1 raz w tygodniu 3 godziny między 8.00-16.00, - OBROŃCÓW POCZTY GDAŃSKIEJ - co drugi tydzień po 3 godziny. Klienci są bardzo sympatyczni, mieszkania eleganckie. Można wybrać z powyższych zleceń te, które będą Pani odpowiadać. Mile widziane są osoby z Ukrai ...
Zatrudnię od zaraz Panią do sprzątania klatek schodowych na ul. Dożynkowej we Wrocławiu
Zatrudnię od zaraz Panią do sprzątania klatek schodowych na ul. Dożynkowej.Sprzątanie 2x w tygodniu wtorek / piątek.Zakres obowiązków:-sprzątanie, zamiatanie i mycie 4 klatek schodowych,drzwi wejściowych-utrzymanie czystości w osłonie śmietnikowej,-zamiatanie małego chodnikaWynagrodzenie 900 zł netto / miesięcznieWięcej informacji udzielę telefonicznie.
Sprzątanie domu
Poszukuję Pani do sprzątania domu raz w tygodniu. Tel. kontaktowy 601781578.
Prace porządkowe w kwiaciarni na Ołtaszynie
Poszukujemy osobę do prac porządkowych i pomocy w kwiaciarni. Praca 3-4 dni w tygodniu od godz. 6.00.
Pomoc domowa Muchobor Wielki z Wrocław, zobacz zdjęcie
Pomoc domowa Muchobor Wielki
Poszukuję Pani do pomocy w sprzątaniu mieszkania 90m2 dwa razy w miesiącu lub raz w tygodniu. Mieszkanie nowe. Zadbane. Proszę o kontakt
Poszukuje Pani do sprzątania
Poszukuję Pani do sprzątania w rynku. Raz w tygodniu 3-4 godziny do mieszkania. Oferuję 15zł na godzinę.
Poszukujemy Pani do sprzątania małego biura - ul. Krakowska
Poszukujemy osoby do sprzątania biura - dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek lub poniedziałek i środa) około 1,5 godziny dziennie. W godzinach do ustalenia.Oferujemy stałe wynagrodzenie 400 zł na rękę / miesiąc.Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie zgłoszenia za pomocą portalu. Prosimy o zawarcie w zgłoszeniu kilku słów o sobie (doświadczenie, dyspozycyjność, wiek) oraz numeru kontaktowego.
Więcej ogłoszeń

sprzątanie posesji 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania05/09/2019
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPół etatu
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Zatrudnię Panią do sprzątania posesji 3x w tygodniu po 8 godzin i raz w tygodniu biuro 4 godz. Dom znajduje się w Radomierzycach( OŁTASZYN). Szukamy osoby spokojnej , sumiennej i uczciwej. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Oferty proszę składać drogą mailową lub telefoniczną.