Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sprzątanie Studia z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Sprzątanie Studia
Poszukujemy osoby do sprzątania Studia Treningów Personalnych na ul Buforowej. Sprzątanie codziennie od pon-pt w godz wczesno porannych(godz 5) lub późno wieczornych( od godz 21). Do sprzątnięcie ok 180 m(dwie szatnie z łazienkami ,strefa wejściowa oraz sala ćwiczeń ).Osobie dotychczas sprzątającej zajmowało to maksymalnie ok 2 godz dziennie. Poszukujemy osoby do dłuższej współpracy , w związku ...
Camping - sprzątanie z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Camping - sprzątanie
Potrzebna pomoc na campingu. Do zadań pracownika należy: -sprzątanie łazienek, apartamentów, domków -drobne prace ogrodowe, grabienie, zamiatanie, podlewanie. Praca w godzinach 11-15, codziennie również soboty i niedziele lub do uzgodnienia.12zł. netto/godz.
Praca wakacyjna - sprzątanie hostelu w Pradze (Czechy) z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Praca wakacyjna - sprzątanie hostelu w Pradze (Czechy)
Personel sprzątający do wakacyjnego hostelu w PRADZE (Czechy)Chcesz spędzić dwa miesiące w jednym z najpiękniejszych europejskich miast?Szukasz pracy na najbliższe wakacje?Hostel Dizzy Daisy Praha czeka na Twoje CV!Z naszej strony zapewniamy:pracę w polskiej firmie hotelarskiej, z ugruntowaną pozycją na rynku,2-miesięczny pobyt w stolicy Czech,darmowe zakwaterowanie w hostelu oraz przejazd i powró ...
Sprzątanie powierzchni handlowych - Wrocław / Krzyki
Zatrudnimy osobę do sprzątania w hurtowni bielizny. Miejsce pracy: Wrocław - Krzyki / Partynice Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie porządku na hali sprzedaży, w części biurowej oraz w sanitariatach. Oferujemy elastyczne godziny pracy oraz formę zatrudnienia. Minimum 6 godzin pracy dziennie, pomiędzy godz. 7 i 17.
pani do sprzątania na Nowych Żernikach
TYMCZASOWO NIEAKTUALNEZatrudnię uczciwą, rzetelną i bardzo dokładną panią do sprzątania nowego biura.Praca codziennie (od poniedziałku do piątku) po 2 godziny rano do 8:45 lub po południu po 17:10. Płacę 25 zł za godzinę. Najchętniej zatrudnię panią z okolic dzielnicy Nowe Żerniki. Kontakt tylko telefoniczny: 663 693 769Ця вакансія відкрита і для українських громадян. Будь ласка, подавайте ваше ре ...
Zatrudnimy osobę do sprzątania drukarni
Szukamy osoby do regularnego sprzątania naszej drukarni. Lokalizacja Psie Pole, ul. Gorlicka 40. Biura ok. 70 m, hala ok. 300 m, toalety (2 szt.), kuchnie (2 szt.). Codziennie po 4 godziny lub 3 x w tygodniu 6-7 h. Umowa na pół etatu.
Zlecę sprzątanie małego, dwu pokojowego, biura przy ul. Armii Krajowej
Zlecę sprzątanie małego, dwu pokojowego, biura przy ul. Armii Krajowej (budynek AB Centrum). Zakres prac obejmuje kompleksowe utrzymanie czystosci: dwa pokoje biurowe, 4 okna (w sumie około 6m2), kuchnia oraz łazienka. Oferty wraz z proponowanym harmonogramem proszę przysyłać wyłącznie przez maila.
Więcej ogłoszeń

Sprzątanie biura. Codziennie pon-pt. godz. 18-22. Grabiszyńska. Wrocław

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 15/05/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pół etatu
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Firma sprzątająca zatrudni osobę do sprzątania biur w nowoczesnym biurowcu przy ul. Grabiszyńskiej (okolice sklepu Lidl)


Do codziennych obowiązków należy i.in.:

sprzątanie pokoi biurowych i korytarzy

czyszczenie sanitariatów

sprzątanie aneksu kuchennego i jadalni

wynoszenie śmieci.Czas pracy: od godz. 18.00 – 22.00 (od poniedziałku do piątku)


Wynagrodzenie stałe: 1100 zł miesięcznie na rękę
W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać nast. informacje:

Której lokalizacji dotyczy odpowiedź

imię i nazwisko

wiek

rejon zamieszkania

telefon kontaktowy

ew. doświadczenie w branży


Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.