Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
sprzątanie mieszkania, prasowanie, zakupy, gotowanie
Poszukuję osoby do pomocy w obowiązkach domowych.- całościowe sprzątanie 3 pokojowego mieszkania- gotowanie obiadów, drobne zakupy- prasowanie, inne drobne obowiązkiDocelowo 3 razy w tygodniu po 4 godziny.W tygodniu godziny wieczorne lub w weekendy rano.Stawka: 20 zł/h.Szukam bardzo dokładnej, uczciwej i starannej osoby z doświadczeniem w sprzątaniu prywatnych domów i mieszkań. Współpraca długoter ...
Sprzątanie biura
Poszukujemy osoby do sprzątania biura od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00-19.00. Prosimy o zgłoszenia osoby odpowiedzialne, bez nałogów i z doświadczeniem.
SPRZĄTANIE REZYDENCJI
Zatrudnię osobę z doświadczeniem do sprzątania i prac domowych w rezydencji, kontakt 501745550
SPRZĄTANIE - ZŁOTE TARASY -WARSZAWA - OD ZARAZ!! -DOGODNE WARUNKI!!! z Ursynow, zobacz zdjęcie
SPRZĄTANIE - ZŁOTE TARASY -WARSZAWA - OD ZARAZ!! -DOGODNE WARUNKI!!!
Firma Sprzątająca zatrudni 2 osoby doświadczeniem do sprzątania: 1. Jedna osoba do sprzątania BIURA 300m2, Złote Tarasy Warszawa Śródmieście Praca w godzinach popołudniowych od godz. 18:00 2. Jedna osoba do sprzątania SKLEPU ODZIEŻOWEGO , Złote Tarasy Warszawa Śródmieście Praca w godzinach RANNYCH: 07:00 - 10:00 Stała praca w miłym zespole! Zapraszamy do współpracy !!Osoby zainteresowane p ...
praca. sprzątanie
szukam rzetelnej, dokładnej osoby do sprzątaniaklatek schodowych
Sprzątanie nowego budynku wielorodzinnego
Firma sprzątająca poszukuje uczciwej i dokładnej osoby do sprzątania klatek schodowych w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym (trzy klatki - winda). Okolice ulicy Poleczki.
Sprzątanie/pomoc w kuchni w przedszkolu Ursynów/Mokotów z Ursynow, zobacz zdjęcie
Sprzątanie/pomoc w kuchni w przedszkolu Ursynów/Mokotów
Przedszkole zatrudni osobę do sprzątania i pomocy w kuchni. Oferujemy pracę na pograniczu Ursynowa i Mokotowa przy ul. Jurajskiej 4.
Więcej ogłoszeń

zlecę kobiecie sprzątanie

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 17/05/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Osoba prywatna
  • Rodzaj pracy Dorywcza/Tymczasowa
  • Rodzaj umowy Inne
zlecę kobiecie sprzątanie raz w tygodniu na Ursynowie

793218771