Dodaj ogłoszenie

Pracownik Porządkowy - umowa o pracę

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 13/05/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Praca dla kobiet oraz mężczyzn! Wiek nie ma znaczenia, liczy się chęć do pracy!

Opis stanowiska:
• sprzątanie powierzchni biurowych i sanitarnych w zakładzie

Wymagania:

  • książeczka sanepidowska, bądź chęć do jej wyrobienia
  • doświadczenie nie jest wymagane
  • punktualność i rzetelność

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • pensja zawsze na czas, system zmianowy 6-14, 14-22, 22-6
  • ubezpieczenie na życie w PZU oraz prywatną opiekę medyczną PZU
  • karta multisport oraz program Nais (kwartalne dodatkowe środki do wykorzystania w kinie)
Zachęcamy do udziału w rekrutacji osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, które otrzymają dodatkowe benefity:
  • refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych
  • refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne
  • zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego
  • odpłatność za przejazdy do placówek szpitalnych i rehabilitacyjnych
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą linku http://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pracownik-Porzadkowy-umowa-o-prace/8337-6154-32-gte-2638.html bądź kontakt telefoniczny pod numerem: 785 564 923 od pon do pt w godzinach 8:00 -16:00