Personel pomocniczy - osobą sprzątająca / sprzątanie Piastów 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania30/08/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia to miejsca przyjazne dzieciom jak i pracownikom. Wspólnie tworzymy nasze Ciuchcie i dbamy o dobrą atmosferę.

Do zadań osoby sprzątającej należeć będzie: utrzymanie czystości w przedszkolu oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i p/poż.

Proponujemy Ci:

-praca w godzinach popołudniowych,

-stabilne warunki zatrudnienia,

-dodatek za dojazd,

-przyjazną atmosferę,

-umowę o pracę,

-atrakcyjny pakiet benefitów (m. in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport oraz dodatkowe ubezpieczenie).

Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Dostępna 60, 01-490 Warszawa w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.).

Sonia(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 12-2017
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Piastów
Popularne
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poszukuję do sprzątania w biurowcu godziny popołudniowe
Firma szuka pracownika do sprzątania w biurowcu w Regułach/Piastów/Ursus w godzinach popołudniowych. Praca od zaraz. Umowa zlecenie, ubezpieczenie. tel. 514 222 796