Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
ZATRUDNIĘ Pana do sprzątania Mokotów - 5h dziennie
Zatrudnimy Pana do sprzątania terenu zewnętrznego i garażu w Apartamentowcu na Mokotowie.Blisko stacji metra Wilanów.Praca od 7:00 do 12:00. Dyżury co drugą sobotę 2 godziny ranoUmowa zlecenie Stawka 13 zł na rękę za godzinęWymagania:Solidny Pan, energiczny, zaangażowany.Spokojna atmosfera pracy.Wypłaty terminowe.
Firma zatrudni Pana do sprzątania terenu zewnętrznego na Pradze z Bialoleka, zobacz zdjęcie
Firma zatrudni Pana do sprzątania terenu zewnętrznego na Pradze
Firma zatrudni Pana do sprzątania terenu zewnętrznego rano (6:00-10:00) w pobliżu placu Hallera na Pradze. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny (600 828 285) lub mailowo. W odpowiedzi prosimy o podanie telefonu do kontaktu.
Sprzątanie klatek schodowych, terenu zewnętrznego - drobne naprawy - Białołęka - Mokotów - Wola
Zatrudnimy dwie osoby do sprzątania terenów zewnętrznych z wykonywaniem drobnych prac konserwacyjnych jako pomocnik konserwatora. Wymagana solidność i uczciwość..
Panią do sprzątania klatek na osiedlu
Firma zatrudni Panią do sprzątania 2 klatek i garażu na osiedlu zamkniętym. Praca od poniedziałku do piątku w godz.7.00-13.00 oraz w soboty dyżur 2 godziny.Praca w Warszawie na Tarchominie.Mile widziane osoby z doświadczeniem.
Młoda, energiczna osoba do sprzątania (Tarchomin)
Szukam młodej i energicznej osoby do sprzątania i prasowania. Praca dorywcza na godziny. Zapraszam do przesyłania ofert wraz ze stawką godzinową.
Panów do sprzątania po budowie - 13zł/netto
Firma zatrudni od zaraz Panów do sprzątania po budowlanego. Praca na terenie Warszawy, w godz. 7-17. Wynagrodzenie miesięczne lub tygodniowe.Stawka 13 zł za godzinę na rękęKontakt 512223987
Osoby do sprzatania szkoły
Poszukujemy dwóch osób do sprzątania. W godzinach od 7.30 do 19.00Jedna osoba na rano, druga popołudniami.Godziny do ustalenia, między sobą.
Więcej ogłoszeń

Pan do sprzątania terenu zewnętrznego oraz garażu

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 15/07/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa zlecenie

Firma zatrudni pana do sprzątania terenu zewnętrznego oraz garażu na osiedlu zamkniętym.

Miejsce pracy Białołęka

Stawka od 2000zł netto

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel. 796 011 717