Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poznam na wspólny wyjazd : SYCYLIA lub Kanary ? BEZ biur podróży... z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Poznam na wspólny wyjazd : SYCYLIA lub Kanary ? BEZ biur podróży...
Hej, początek pazdziernika, do 20go. Osoba lubiącą przygody, podróże, inteligentna, oryginalna...znająca chociaż angielski, najlepiej bezmięsna, wege/wegan i niepalącą. Na Sycylii byłem trzy razy. Spanie w airbnb albo małych hotelach, żadnych klimatów all inclusive...oderwanie sie, przyroda, relaks, dystans do matrixa, prana, joga, szansa na objazd Sycylii pociągami. Wyjazd zanim nastąpi drug ...
Praca w Norwegii z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Praca w Norwegii
Witam serdecznie:)Powoli przygotowuje się psychicznie do wyjazdu za pracą do Norwegii. Norwegia, bo bylem tam już kilka razy, podoba mi się tamtejsza przyroda, ludzie, podejście do życia. Wiec nie chce tam jechać na chwilę.Chętnie poznam osoby które mają podobne plany, albo już przerobiły temat. A może ktoś chciałby się dołączyć, w grupie zawsze raźniej :) Język norweski mam opanowany na poziomie ...
Szukam osoby na wycieczkę do Tunezji na 1 tydz 22.10 na 7 dni objazdu
Szukam osoby na wycieczkę do Tunezji na 1 tydz 22.10 na 7 dni objazduWycieczka pt. Wrota pustyni.Wylot z Warszawy
Podróże zagraniczne
Hej. Czesto jezdze autem w podroze sluzbowe po Europie. Nudno jest tak samemu. Moze jest ktos kto chce mi towarzyszyc i przy okazji zobaczyc troche swiata? Caly przejazd w obie strony zupelnie bezplatnie.
Szukam chętnych na wyprawę do Kanady z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Szukam chętnych na wyprawę do Kanady
Kto chętny dołączyć do nas 60l na wycieczkę do Vancouver w terminie maj 2021?Dalsze ustalenia to już telefonicznie.Zapraszam do kontaktu.Wyjazd budżetowy.
Więcej ogłoszeń

Szukam osoby do współtworzenia kanału podróżniczego 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania13/09/2020
Poznam ciekawego świata podróżnika z Warszawy, który chciałby połączyć siły i współtworzyć nowy podróżniczy kanał na YT.

Celem kanału jest pokazanie różnych zakątków świata bardziej od strony socjologicznej. Przedestawienie mentalności ludzi, sposobu ich myślenia. Przez pryzmat tradycji, zwyczajów, czasem i tła historycznego przybliżenie obcych Polakom kultur. Chce poruszać tematy odważne, zgoła inne, czasem łamać tabu, odwiedzać miejsca niepowszechnie znane czy popularne. Uświadamiać jak żyją ludzie w innych zakątkach świata, z jakimi zmagają sie problemami, a co ich cieszy.

Ważna znajomość jezyków obcych (sam znam angielski i niemiecki). Mile widziana również znajomość edycji programów do montażu audio i video. I oczywiście musisz mieć gadane Nie bać sie kamery.

Jeśli masz ochote na taką aktywność, lubisz podróżować, jesteś ciekawy świata i ludzi daj znać, może coś razem fajnego stworzymy. Z początku chce sie tym bawić, ale jeśli na pasji bedzie szansa w przyszłości zarobić, to dam z siebie 120% by tak sie stało.

Mam 38 lat. Pasjonata. Z zawodu marketingowiec.
Bartek(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 06-2020