Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Statystyka - 15 godzin z pakietem Statgraphics

10 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Witam,
mam do sprzedania skrypt "Statystyka. 15 godzin z pakietem STATGRAPHICS” Andrzeja Dąbrowskiego, Stanisława Gnota, Andrzeja Michalskiego i Jolanty Srzednickiej, Wydawnictwa Akademii Rolniczej we Wrocławiu.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Fabryczna, Wrocław, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Matura z matematyki Kiełbasa cz. 1 i 2, poziom podst. i rozsz.  z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Matura z matematyki Kiełbasa cz. 1 i 2, poziom podst. i rozsz.
30 zł
Cz. 1 i 2 Matury z Matematyką Andrzeja Kiełbasy - zadania i wzory. Bardzo pomogły mi przygotować się do matury z matematyki, którą zdałam na tyle, żeby dostać się na Politechnikę, więc polecam. Używane, ale w bardzo dobrym stanie. Można kupić osobno, po 15 zł.
Matematyka licealna – „Jak łatwo rozwiązywać zadania” z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Matematyka licealna – „Jak łatwo rozwiązywać zadania”
Proszę o kontakt
Autor tej książki przez wiele wiele lat udzielał korepetycji z matematyki - i w końcu napisał podręcznik z którym licealista powinien czuć się podobnie jak z korepetytorem.Zawiera on 690 małych stron - małych, aby można było rozwiązywać zadania metodą "krok po kroku" (czyli tak jak w obecności korepetytora) - czytamy problemik opatrzony w ewentualne wskazówki, próbujemy rozwiązać go samodzielnie, ...
Technologia informacyjna z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Technologia informacyjna
10 zł
Sprzedam podręcznik "Technologia informacyjna" Aut. E. Gurbiel, G. Hardt- Olejniczak, E. Kołczyk, H. Krupicka, M.M. Sysło
Pracownia Ekonomiczna WSiP cz.2  z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Pracownia Ekonomiczna WSiP cz.2
19 zł
Teresa Gorzelany Jadwiga Jóźwiak Monika Knap Pracownia Ekonomiczna cz.2 Wydawnictwo WSP
Język polski - okresy literackie z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Język polski - okresy literackie
5 zł
Sprzedam Okresy literackie, przydatne do nauki, powtórki języka polskiego w gimnazjum i szkole średniej. Mam również za 5 zł Książkę Literatura polska w okresie realizmu i naturalizmu. Odbiór najchętniej we Wrocławiu.
Podręcznik Anatomia układu ruchu Zofia Ignasiak z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Podręcznik Anatomia układu ruchu Zofia Ignasiak
30 zł
Anatomia układu ruchu Zofia Ignasiak2 wydaniestan bdbPodręcznik (mam też ćwiczenia na osobnym ogłoszeniu)
Chodźmy Razem 3. Odsłonić twarz Chrystusa z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Chodźmy Razem 3. Odsłonić twarz Chrystusa
10 zł
Chodźmy Razem 3. Odsłonić twarz ChrystusaPodręcznik do religii dla klasy trzeciej gimnazjumWydawnictwo WAM – Księża Jezuici. Kraków 2013. Używana. Miękka oprawa.Cena 10zł.
Więcej ogłoszeń