Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Matematyka licealna – „Jak łatwo rozwiązywać zadania” z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Matematyka licealna – „Jak łatwo rozwiązywać zadania”
Proszę o kontakt
Autor tej książki przez wiele wiele lat udzielał korepetycji z matematyki - i w końcu napisał podręcznik z którym licealista powinien czuć się podobnie jak z korepetytorem.Zawiera on 700 małych stron - małych, aby można było rozwiązywać zadania metodą "krok po kroku" (czyli tak jak w obecności korepetytora) - czytamy problemik opatrzony w ewentualne wskazówki, próbujemy rozwiązać go samodzielnie, ...
Biologia.  Claude A. Villee z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Biologia. Claude A. Villee
30 zł
Biologia. Claude A. Villee Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne. Warszawa 1978 Używana. Twarda oprawa. Cena 30zł.
Podręczniki  do Z.S.Z. w zawodzie piekarz - cukiernik WROCŁAW z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Podręczniki do Z.S.Z. w zawodzie piekarz - cukiernik WROCŁAW
67 zł
Pozostały mi jeszcze do sprzedania podręczniki do Z.S.Z. w zawodzie piekarz - cukiernik .1. H.Gulińska , K.Kuśmierczyk - Chemia po prostu + kod aktywacyjny - 20 zł.2. M.Braun,W.Śliwa - Odkryć fizykę + CD - 27 zł.3.Genau! + CD - Język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych,techników,szkół zawodowych - 20 zł.Wszystkie książki są aktualne czyli do nowej podstawy programowej .Koszt całości 67 zł.Odbió ...
Opracowania lektur i wierszy-J. pol- gimnazjum
4 zł
Oddam za czekoladę opracowania lektur i wierszy dwie części a)do klasy 2 gimnazjum b) kl. 6 podstawowej-są to wzory wypracowań .
 Podręcznik do historii OPERON klasa 1 gimnazjum historia z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Podręcznik do historii OPERON klasa 1 gimnazjum historia
15 zł
Dzień dobry, mam do sprzedania podręcznik do historii dla pierwszej klasy gimnazjum z wydawnictwa OPERON.Autor: Janusz UstrzyckiRok dopuszczenia 2009Numer dopuszczenia 189/1/2009Stan: bardzo dobry, okładka lekko podniszczona na rogach, w środku nie ma żadnych plam, ani nie jest popisane długopisemZapraszam do kontaktu przez Gumtree. Odbiór możliwy we Wrocławiu oraz Wałbrzychu.
Język polski - okresy literackie z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Język polski - okresy literackie
5 zł
Sprzedam Okresy literackie, przydatne do nauki, powtórki języka polskiego w gimnazjum i szkole średniej. Mam również za 5 zł Książkę Literatura polska w okresie realizmu i naturalizmu. Odbiór najchętniej we Wrocławiu.
SPRZEDAM pomoce do matury  z Wroclaw, zobacz zdjęcie
SPRZEDAM pomoce do matury
10 zł
Sprzedam pomoce do przygotowania się do matury. - Encyklopedia chemii. 20 zł - Arkusze z matematyki. 4 zł - Zadania i arkusze maturalne historia. 15 zł - tuż przed egzaminem wos. 8 zł - tuż przed egzaminem historia. 8 zł Przy zakupie arkuszy i tuż przed egzaminem z historii obie książki w sumie za 20 zł.
Więcej ogłoszeń

Statystyka - 15 godzin z pakietem Statgraphics

10 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Witam,
mam do sprzedania skrypt "Statystyka. 15 godzin z pakietem STATGRAPHICS” Andrzeja Dąbrowskiego, Stanisława Gnota, Andrzeja Michalskiego i Jolanty Srzednickiej, Wydawnictwa Akademii Rolniczej we Wrocławiu.