Małe tablice - Geografia 

3 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania31/07/2019
Małe tablice - Geografia
Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo Adamantan. 2012.
Używana. Miękka oprawa.
Cena 3zł.


Anna(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2016
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Wrocław
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Wczoraj i dziś kl 4,5,6,7,8 testy planeta nowa puls życia z Wrocław, zobacz zdjęcie
Wczoraj i dziś kl 4,5,6,7,8 testy planeta nowa puls życia
10 zł
Książki nauczyciela do Klasa 4-8 Klasa 4 Tajemnice przyrody 10 zł Wczoraj i dziś 10 zł Matematyka z plusem 10 zł Między nami 10zł Klasa 5: Wczoraj i dziś 10 zł Puls życia 10 zl Puls życia testy semestralne 10 zl Planeta nowa 10 zł Matematyka z plusem 10 zł Matematyka z kluczem 5A 10 zl Między nami 10zł Nowe słowa na start 15 zl Steps plus 5 testy i 5 minutówki 10 zł Klasa 6 Wczoraj i dziś ksią ...
Małe słowniki polsko-angielski, aggielsko-polski z Wrocław, zobacz zdjęcie
Małe słowniki polsko-angielski, aggielsko-polski
15 zł
Sprzedam 2 nowe słowniki polsko-angielski i angielsko-polski, 20 000 haseł ze zwrotami potocznymi i terminami fachowymi. Do codziennego użytku w szkole, pracy, podróży. Całość 15 zł. Odbiór na terenie Wrocławia.
Statystyka - 15 godzin z pakietem Statgraphics z Wrocław, zobacz zdjęcie
Statystyka - 15 godzin z pakietem Statgraphics
10 zł
Witam, mam do sprzedania skrypt "Statystyka. 15 godzin z pakietem STATGRAPHICS” Andrzeja Dąbrowskiego, Stanisława Gnota, Andrzeja Michalskiego i Jolanty Srzednickiej, Wydawnictwa Akademii Rolniczej we Wrocławiu.
Podręczniki  do Z.S.Z.  z Wrocław, zobacz zdjęcie
Podręczniki do Z.S.Z.
47 zł
Pozostały mi jeszcze do sprzedania podręczniki do Z.S.Z. 1. M.Braun,W.Śliwa - Odkryć fizykę + CD - 27 zł.2.Genau! + CD - Język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych,techników,szkół zawodowych - 20 zł.Wszystkie książki są aktualne czyli do nowej podstawy programowej .Koszt całości 47 zł.Odbiór wyłącznie osobisty . Nie odpowiadam na SMS-y .
Opracowania lektur i wierszy-J. pol- gimnazjum
4 zł
Oddam za czekoladę opracowania lektur i wierszy dwie części a)do klasy 2 gimnazjum b) kl. 6 podstawowej-są to wzory wypracowań .
Informator maturalny z historii z Wrocław, zobacz zdjęcie
Informator maturalny z historii
5 zł
Do sprzedania informator maturalny do historii (nowa matura). Rok wydania 2003 Odbiór osobisty w pobliżu Aquaparku we Wrocławiu. Możliwa również wysyłka. P.S. Przedmiot nie jest na wymianę, dlatego proszę mi nie proponować zamiany.
Polski Między Nami klasa 4
9 zł
Posiadam pomoce naukowe do podręcznika Między nami klasa 4. Zapraszam do kontaktu
Więcej ogłoszeń