Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Małe słowniki polsko-angielski, aggielsko-polski

15 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Sprzedam 2 nowe słowniki polsko-angielski i angielsko-polski, 20 000 haseł ze zwrotami potocznymi i terminami fachowymi. Do codziennego użytku w szkole, pracy, podróży. Całość 15 zł.
Odbiór na terenie Wrocławia.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Wrocław, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
j. angielski, New Snapshot z Wroclaw, zobacz zdjęcie
j. angielski, New Snapshot
18 zł
Sprzedam, podręcznik do j. angielski, New Snapshot
Podręcznik język polski PONAD SŁOWAMI  z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Podręcznik język polski PONAD SŁOWAMI
22 zł
Witam, mam na sprzedaż podręczniki do języka polskiego dla liceum/technikum. Stan idealny. Części 1.1, 1.2, 2.1 cena 22 zł. Część 3 w cenie 26 zł, ponieważ podręcznik ten nigdy nie był używany. Cena repetytorium z Operona wynosi 40 zł. Możliwość negocjacji ceny przy zakupie kilku sztuk. Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi ogłoszeniami.
Leksykon motywów liteckich z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Leksykon motywów liteckich
30 zł
Witam, mam do sprzedania nowy leksykon motywów literackich. Książka jest w idealnym stanie. Bardzo przydatny w nauce do matury z języka polskiego, polecam
Atlas historyczny do liceum
10 zł
Do sprzedania Atlas historyczny- szkoła średnia: J. Tazbir, Wyd. Demart, wydanie drugie, Warszawa 2002. Cena 10 zł. Proszę o kontakt poprzez formularz gumtree
Matematyka 2 i 3 - Babiański / Chańko / Czarnowska / Janocha z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Matematyka 2 i 3 - Babiański / Chańko / Czarnowska / Janocha
30 zł
Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego, liceum profilowanego i technikum. Kształcenie ogólne w zakresie podstawowym i rozszerzonym Książki posiadają lekkie ślady użytkowania. Część 2 i 3. Możliwość zakupu wybranej części w cenie 15zł.
Gramatyka i Stylistyka. Podręcznik do gimnazjum 1 z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Gramatyka i Stylistyka. Podręcznik do gimnazjum 1
5 zł
Gramatyka i Stylistyka. Podręcznik do gimnazjum 1 Zofia Czarniecka - Rodzik Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp.zo.o. Warszawa 2007. Wydanie piąte poprawione Używana. Miękka oprawa. Częściowo wypełniona ołówkiem. Cena 5 zł.
Weiner Test Muzycznych Umiejętności Percepcyjnych. Podręcznik z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Weiner Test Muzycznych Umiejętności Percepcyjnych. Podręcznik
8 zł
Test Muzycznych Umiejętności Percepcyjnych. Podręcznik.Zaprezentowany w książce Test Muzycznych Umiejętności Percepcyjnych to pierwsze w Polsce wystandaryzowane, obiektywne, znormalizowane, trafne i rzetelne narzędzie do badania osiągnięć muzycznych dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Test przeznaczony jest do wykorzystania w szeroko pojętej diagnostyce edukacyjnej oraz w badaniach z zakresu monitorin ...
Więcej ogłoszeń