Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Bliżej biologii-podręcznik gimnazjum cz.2

12 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Bliżej biologii-podręcznik gimnazjum cz.2


WSiP


Stan książek - dobry

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Wrocław
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Ciekawa Biologia 2.  Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Ciekawa Biologia 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum
7 zł
Ciekawa Biologia 2. Zeszyt ćwiczeń do gimnazjum Praca zbiorowa Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Sp.zo.o. Warszawa 2012. Wydanie III Używana. Nie wypełniona. Miękka oprawa. Cena 7 zł.
SESJA Z PLUSEM NR 3 / DIAGNOZY CAŁOROCZNE / TESTY ROZDZIAŁOWE kl. 1,2,3,4,5,6,7 i 2,3 z Wroclaw, zobacz zdjęcie
SESJA Z PLUSEM NR 3 / DIAGNOZY CAŁOROCZNE / TESTY ROZDZIAŁOWE kl. 1,2,3,4,5,6,7 i 2,3
Proszę o kontakt
SESJA Z PLUSEM NR 3 / DIAGNOZY CAŁOROCZNE / TESTY ROZDZIAŁOWE kl. 1,2,3,4,5,6,7 i 2,3MATERIAŁY NA ROK SZKOLNY 2017/2018NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA!!!!!!!..Przygotuj dziecko do sprawdzianów z pomocą materiałów, z których korzystają nauczyciele.SESJE, TESTY, KARTKÓWKI, DIAGNOZY, KARTY PRACY, I INNE POMOCE NAUKOWE ...Duży wybór!!!Materiały na nowy rok szkolny 2017/2018.Posiadam materiały do wszystkich p ...
Podręcznik do religii "W drodze do Emaus" dla klasy II gimnazjum z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Podręcznik do religii "W drodze do Emaus" dla klasy II gimnazjum
15 zł
Sprzedam tanio podręcznik do religii "W drodze do Emaus" dla klasy II gimnazjum. Wydawnictwo WAM. Stan bdb. POLECAM!!!!
Świat fizyki 3, zamkor z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Świat fizyki 3, zamkor
10 zł
Sprzedam w idealnym stanie, podręcznik dla uczniów gimnazjum, część 3, Barbary Sagnowskiej
Opracowania lektur i wierszy-J. pol- gimnazjum
4 zł
Oddam za czekoladę opracowania lektur i wierszy dwie części a)do klasy 2 gimnazjum b) kl. 6 podstawowej-są to wzory wypracowań .
Podręczniki malarstwa z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Podręczniki malarstwa
20 zł
Sprzedam podręczniki malarstwa: -Pastele - materiały i przybory, wyjaśnienia krok po kroku, porady ekspertów, szczegółowe wskazówki -Postacie - materiały i przybory, techniki i metody, kontekst historyczny, porady ekspertów, szczegółowe wskazówki, prezentacja metod Twarda oprawa, dużo kolorowych ilustracji. Każdy podręcznik za 20 zł. Odbiór tylko na terenie Wrocławia.
Podręczniki  do Z.S.Z.  z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Podręczniki do Z.S.Z.
67 zł
Pozostały mi jeszcze do sprzedania podręczniki do Z.S.Z. 1. H.Gulińska , K.Kuśmierczyk - Chemia po prostu + kod aktywacyjny - 20 zł.2. M.Braun,W.Śliwa - Odkryć fizykę + CD - 27 zł.3.Genau! + CD - Język niemiecki dla szkół ponadgimnazjalnych,techników,szkół zawodowych - 20 zł.Wszystkie książki są aktualne czyli do nowej podstawy programowej .Koszt całości 67 zł.Odbiór wyłącznie osobisty . Nie odpow ...
Więcej ogłoszeń