Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Podręczniki Moja Historia klasa 6
20 zł
Sprzedam dwa podręczniki do historii " Moja Historia " do klasy 6 część 1 i 2 wydawnictwa Nowa Era. Podręczniki są w bardzo dobrym stanie, prawie nieużywane. Zainteresowanych proszę o kontakt. Odbiór osobisty. Cena dotyczy obu książek.
Podręczniki liceum/technikum z Wola, zobacz zdjęcie
Podręczniki liceum/technikum
12 zł
Podręczniki szkolne do liceum/technikum. Stan: bardzo dobry. Cena to 15 zł/za sztukę.Fizyka: Maturalne karty pracy (zakres rozszerzony cz. 1 i 2); Zbiór zadań 1 (zakres rozszerzony); Zbiór zadań 2 (zakres rozszerzony); Zbiór zadań 3 (zakres rozszerzony)Wszystkie książki do fizyki są wydawnictwa Nowa Era.Tel.: 792-482-366.
Informatyka dla liceum ogólnokształcącego część 2 z Wola, zobacz zdjęcie
Informatyka dla liceum ogólnokształcącego część 2
1 zł
Informatyka dla liceum ogólnokształcącego część 2Grażyna KobaMIGRA 2004Stan: 4+/6 (Dobry)
Język Polski 3 – Nauka o języku cz. 2, gimnazjum z Wola, zobacz zdjęcie
Język Polski 3 – Nauka o języku cz. 2, gimnazjum
5 zł
Język Polski 3 – Nauka o języku cz. 2Autorzy: Piotr Borys, Beata FiszerWydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo OświatoweWydanie: trzecieRok wydania: 2015Nr dopuszczenia: 91/1/2009Używany: nieStan: db+, okładka niezniszczona, dwie strony zapisane, reszta czystaOdbiór osobisty - po uzgodnieniu telefonicznym - w Komorowie (wieczorem i w weekendy), lub w Warszawie na Woli ul.Prądzyńskiego róg Tunelowej (w d ...
SŁOWNIKI I KSIAŻKI ANGIELSKIE z Wola, zobacz zdjęcie
SŁOWNIKI I KSIAŻKI ANGIELSKIE
50 zł
Sprzedam zestaw jak na zdjęciu.Doskonałe do nauki angielskiego i przydatne dla tych co umieją.Wszystko nowe w doskonałym stanie.Kasety jeszcze w folii.Wysyłka plus 25 pln.
KSIĄŻKI, NOTATKI, PROJEKTY BUDOWNICTWO
Proszę o kontakt
Sprzedam poniższe książki: Zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków - Marek Kalenik Wybrane zagadnienia ekonomiki budownictwa - Szoege Henryk Manteuffel Instalacje wodociągowe i kanalizacyjne. Materiały pomocnicze do ćwiczeń -Jarosław Chudzicki, Stanisław Sosnowski Zbiór zadań z wytrzymałości materiałów - Grabowski J. Iwanczewska A. Wytyczne projektowania dróg WPD 2 Sondowanie statyczne ...
Podręcznik do geografii dla 3 klasy gimnazjum
Podręcznik do geografii dla 3 klasy gimnazjum "Puls Ziemi"
25 zł
Sprzedam podręcznik do geografii dla 3 klasy gimnazjum "Puls Ziemi" Podręcznik z płyta.Rok dopuszczenia 2010,autor Roman Malarz Podręcznik niepopisany,zadbany.Cena 25 zł.możliwość wysyłki,lub odbiór osobisty w Warszawie na Woli.
Więcej ogłoszeń

polski MOJA POLSZCZYZNA 1 liceum wola

12 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
polski MOJA POLSZCZYZNA 1 liceum wola