Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

testy do sprawdzianu tanie podręczniki szkolne używane

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
testy do sprawdzianu w tym ogłoszeniu oferuję tę książkę.. Proszę zapytać o dostępność. Każda książka używana do gimnazjum jest od 15 zł, do podstawówki od 15 zł ponadgimnazjalnej po 25 zł, wszystkie językowe używane po 25/30 zł Wysyłamy książki w każde miejsce w Polsce a koszt przesyłki to jedyne 5 zł.

Odbiór osobisty bezpłatny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym 602 276 121Kondratowicza 27a park bródnowski TRWA REMONT dojście od przystanku wzdłuż zielonego ogrodzenia budowy metra Klub Lira Szpital Bródnowski w budynku z papierosami i bankomatem przy Pizzerii Dominium jest parking na google maps podreczniki.org z S7 Łabiszyńską do Kondratowicza, skręcić w lewo na samym końcu (nie martwić się o zakaz wjazdu, bo tam jeszcze nie obowiązuje, przy piekarni, do końca i potem w prawo, potem w lewo między palikami się zmieścicie)

Kompletujemy całe zamówienia/wykazy.
Możliwa wysyłka na terenie całej Polski w cenie 5 zł bez względu na ilość zamówionych pozycji.
O telefony proszę w godzinach 9-19.
czy wysyłka po wpłacie za książkę i 5 zł koszt przesyłki na konto (wówczas prosimy o podanie danych do wysyłki z imieniem
i nazwiskiem)
prosimy o decyzję, bo wszystko może się wyprzedać
Numer konta bankowego:
Fundacja Anka Zet Studio
Volkswagen Bank Direct,
52 2130 0004 2001 0409 7184 0001
Tytułem: tytuł podręcznika
Chętnie skupujemy podręczniki! Wystawiamy faktury VAT oraz paragony

W ofercie sklepu posiadam wiele tytułów zarówno używanych jak i nowych. Mamy podręczniki szkolne do szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum, zasadniczej szkoły zawodowej oraz podręczniki do przedmiotów zawodowych, książki językowe i książki do religii pomoc w przygotowaniu i porządkowaniu wiedzy