Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zestaw materiałów - MATURA - biologia/chemia - OKAZJA! z Katowice, zobacz zdjęcie
Zestaw materiałów - MATURA - biologia/chemia - OKAZJA!
299 zł
Sprzedam zestaw materiałów do matury z biologii i chemii na poziomie rozszerzonym i podstawowym:- podręczniki- repetytoria- zbiory zadań- testy ABCD- arkusze maturalne z kilku lat- notateczki w dogodnej formieWięcej informacji na priv. Cena do negocjacji. Odbiór osobisty lub okolice Katowic.
I gra muzyka z Katowice, zobacz zdjęcie
I gra muzyka
Proszę o kontakt
W tym ogłoszeniu oferuję książkę do pierwszej klasy szkoły gimnazjalnej Proszę zapytać o dostępność. Każda książka używana do gimnazjum jest po 15 zł, do podstawówki po 15 zł ponadgimnazjalnej po 25 zł, wszystkie językowe używane po 25 zł Wysyłamy książki w każde miejsce w Polsce a koszt przesyłki to jedyne 5 zł. Odbiór osobisty bezpłatny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym 602 276 121 ...

Sprawdziany kl. 5,6,7,8

10 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Witam Zapraszam do zakupu sprawdzianów, kartkówek i odpowiedzi do klas: 5,6,7,8. Materiały które posiadam: Kl.5 Biologia wyd. Nowa Era - 15zł Geografia wyd.Nowa Era - 15zł Historia wyd. Nowa Era - 15zł Kl.6 Matematyka wyd.GWO - 20zł Kl.7 Matematyka wyd.GWO - 20zł Język niemiecki wyd. Magnet Smart - 20zł Język angielski wyd. English Plus Options - 20zł Chemia wyd. Nowa Era - 12zł Fizyka wyd. Nowa Era - 12zł Biologia wyd. Nowa Era - 12zł Historia wyd. Nowa Era - 12zł Geografia wyd. Nowa Era - 12zł Kl.8 Chemia wyd. Nowa Era - 12zł Biologia wyd. Nowa Era - 12zł Fizyka wyd. Nowa Era - 12zł Możliwość zakupu jednego przedmiotu. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na e-maila lub numer telefonu: 606-372-811 Zachęcam do zakupu materiałów na rok szkolny 2019/2020. Przed wysyłką i przelewem wysyłam Państwu zdjęcia podręczników aby upewnić się czy chodzi o materiały do tej książki.