Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
religia gimnazjum z Biala Podlaska, zobacz zdjęcie
religia gimnazjum
Proszę o kontakt
W tym ogłoszeniu oferuję książkę do pierwszej klasy szkoły gimnazjalnej Proszę zapytać o dostępność. Każda książka używana do gimnazjum jest po 15 zł, do podstawówki po 15 zł ponadgimnazjalnej po 25 zł, wszystkie językowe używane po 25 zł Wysyłamy książki w każde miejsce w Polsce a koszt przesyłki to jedyne 5 zł. Odbiór osobisty bezpłatny najlepiej po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym ...

matematyka z plusem GWO klasa 4,5,6,7,8 matematyka, matematyka GWO, testy, sprawdziany, odpowiedzi

29 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Oferuję materiały pomocnicze do prowadzenia lekcji przez nauczycieli do przedmiotu matematyka - Matematyka z plusem. Zawiera najnowszy generator kompozytor testów 4,5,6,7,8 ,prace klasowe ,testy ,sprawdziany ,kartkówki ,karty pracy ,odpowiedzi itp. Wydanie nowe po reformie 2018 - Dotyczy klasy 4 5 6 7 8 szkoły podstawowej - cena za daną klasę.


535 196 373