Płytki marmurowe podłogowe ścienne, do salonu, łazienki, polerowane beżowe 40,6x61 Queen Beige 

252 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania17/02/2019
  • Lokalizacja
Płytka marmurowa polerowana w kolorze beżowym w formacie 40,6x61x1,2 cm. Wykończenie polerowane - płytka jest gładka, błyszcząca, łagodna w dotyku, idealna do stosowania wewnątrz. CENA 252 ZŁ/M2 – CENA ZA SZT. 61,17 ZŁ PODANE CENY SĄ CENAMI BRUTTO! Wystawiamy Faktury VAT 23% Wszelkie informacje dostępne pod numerem: 785 88 16 81 W ofercie posiadamy również inne kolory takie jak Rain Forest Brown (brązowy), Rain Forest Green (zielony), Silver Ocean (szary), Snow White (biały), Bardiglio (szary), Queen Beige (beżowy), Black Marquina (czarny) i inne. Pełna ekspozycja: KLINK Lublin, ul. Fabryczna 2, Galeria Gala II piętro. W naszej hurtowni kamienia naturalnego płytki marmurowe są dostępne w różnych formatach, wykończeniach i kolorach. W ofercie posiadamy również granity, trawertyny, kwarcyty, łupki, a także gresy. Pełna oferta na klink.pl Zapewniamy transport którego koszt jest ustalany indywidualnie. Zapraszamy firmy budowlane,kamieniarskie do stałej współpracy. Najlepsze ceny na rynku.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Galeria Gala, ul. Fabryczna 2 II piętro, 20-301 Lublin