Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Podolog - praca
Witam serdecznie, jestem (m.in.) podologiem z wyksztalcenia. Potrafię i lubię pracować w zakresie pielęgnacji stóp- jednak robię to naprawde sporadycznie. Szukam prywatnej przychodni, gabinetu podologicznego czy kosmetycznego w którym bedę mogła doszkalić się praktycznie w zakresie podologii. Bardzo chętnie ukonczę dodatkowe szkolenia we własnym zakresie, by podnieść kwalifikacje. Jestem otwarta n ...
Stylistka paznokci szuka pracy.  z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Stylistka paznokci szuka pracy.
Dzień dobry, poszukuję pracy dodatkowej na 2-3 dni w tygodniu jako stylistka paznokci. Posiadam wieloletnie doświadczenie .
Certyfikowana stylistka brwi poszukuje pracy.  z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Certyfikowana stylistka brwi poszukuje pracy.
Hello! Jeżeli to czytasz to możliwe, że mnie szukasz ;) Na imię mam Paulina i od ponad roku jestem certyfikowana przez markę Lycon stylistka brwi. Wykonuje takie zabiegi jak: Stylizacja brwi Brow henna Laminacja brwi Szukam pracy na kilka dni w tyg w Warszawie a umowa jaka mnie interesuje to jedynie o współpracę bo mam swoją działaność. Jeżeli podobają Ci się moje prace,zapraszam do kontaktu. ...
Szukam pracy jako instruktor szkoleniowiec stylizacja rzęs
Jestem niezależnym instruktorem stylizacji rzęs. Szukam współpracy z centrum szkoleniowym. Poprowadze Kursy Z własnym programem szkoleniowym na terenie Warszawy.
Recepcjonistka w salonie fryzjerskim
Poszukuję pracy jako recepcjonistka w salonie fryzjerskim/ kosmetycznym-najchętniej na podstawie umowy o pracę na cały etat. Wykształcenie kierunkowe-technik usług fryzjerskich. Znajomość języka angielskiego i niemieckiego umożliwiająca obsługę klientów obcojęzycznych. Za oferty na poziomie najniższej krajowej lub stażu finansowanego przez Urząd Pracy dziękuję.
Manicurzystka szuka pracy z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Manicurzystka szuka pracy
Manikiurzystka poszukuje pracy na cały etat (umowa o prace). Posiadam kilkuletnie doświadczenie pracy w zakładzie kosmetycznym i posiadam różne zaświadczenia potwierdzające moje zdolności. Umiejętności i kwalifikacje: manicure/pedicure hybrydowy, klasyczny, przedłużenie żelowe, stylizacja i henna, regulacja brwi oraz depilacja woskiem, przędzenie na szablonie żelem, praca frezarką.
Masażysta- nawiąże współpracę z gabinetem kosmetycznym/masażu z Śródmieście, zobacz zdjęcie
Masażysta- nawiąże współpracę z gabinetem kosmetycznym/masażu
Chętnię przyjmę zlecenie na wykonanie masażu w gabinecie. Jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny/ masażu i masz klientów zainteresowanych takimi usługami chętnię nawiążę współpracę.Jestem dyplomowaną masażystką (od 8 lat), specjalizuję się w masażu relaksacyjnym, klasycznym i oczywiście bańka chińską. Posiadam własny stół do masażu, który mogę wykorzystywać. Jednak nie ukrywam, że wygodniej będzie m ...
Więcej ogłoszeń

Szukam pracy jako stylistka rzęs  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania17/09/2020
Dzień dobry, Szukam zatrudnienia/praktyk jako stylistka rzęs. Zależy mi na przyuczeniu do zawodu pod okiem profesjonalisty. Posiadam certyfikaty z przedłużania rzęs metodą 1:1 oraz Light volume. Zainteresowanych proszę o kontakt.